Szacuny
0
Napisanych postów
88
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
669
Moje typy na UFC 98
Pojedynek o pas mistrza wagi półciężkiej UFC
Rashad Evans (13-0-1) vs. Lyoto Machida (14-0) (T)KO R3
Główna karta:
170 lbs.: Matt Serra (9-5) vs. Matt Hughes (42-7) (T)KOR3
185 lbs.: Drew McFedries (7-5) vs. Xavier Foupa-Pokam (20-10) Submission R2
185 lbs.: Dan Miller (11-1) vs. Chael Sonnen (21-10-1) Decyzja
155 lbs.: Sean Sherk (33-3-1) vs. Frankie Edgar (9-1) Decyzja - Walka Wieczoru
Pozostałe:
170 lbs.: Brock Larson (25-2) vs. Mike Pyle (17-5-1)Submission R2
265 lbs.: Pat Barry (4-0) vs. Tim Hague (9-1) (T)KO R1
155 lbs.: Phillipe Nover (5-1-1) vs. Kyle Bradley (13-6) Submission R2
205 lbs.: Krzysztof Soszyński (17-8-1) vs. Andre Gusmao (5-1) Submission R2
170 lbs.: Yoshiyuki Yoshida (10-3) vs. Brandon Wolff (7-3) (T)KO R1
155 lbs.: George Roop (8-4) vs. Dave Kaplan (2-2) Submission R2
Szacuny
6273
Napisanych postów
76043
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
754909
UFC 98
Pojedynek o pas mistrza wagi półciężkiej UFC
Rashad Evans (13-0-1) vs. Lyoto Machida (14-0) - DEC
Główna karta:
170 lbs.: Matt Serra (9-5) vs. Matt Hughes (42-7) - 1R, SUB, WALKA WIECZORU 185 lbs.: Drew McFedries (7-5) vs. Xavier Foupa-Pokam (20-10) 1R, SUB 185 lbs.: Dan Miller (11-1) vs. Chael Sonnen (21-10-1) 1R, SUB 155 lbs.: Sean Sherk (33-3-1) vs. Frankie Edgar (9-1) DEC
Pozostałe:
170 lbs.: Brock Larson (25-2) vs. Mike Pyle (17-5-1) 1R, SUB 265 lbs.: Pat Barry (4-0) vs. Tim Hague (9-1) 2R, TKO 155 lbs.: Phillipe Nover (5-1-1) vs. Kyle Bradley (13-6) 1R, SUB 205 lbs.: Krzysztof Soszyński (17-8-1) vs. Andre Gusmao (5-1) 1R, TKO 170 lbs.: Yoshiyuki Yoshida (10-3) vs. Brandon Wolff (7-3) 1R, TKO 155 lbs.: George Roop (8-4) vs. Dave Kaplan (2-2) 1R, SUB
Zmieniony przez - domer w dniu 2009-05-23 20:36:49
Szacuny
5
Napisanych postów
1719
Wiek
33 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
8752
Rashad Evans (13-0-1) vs. Lyoto Machida (14-0) - 5r, KO Walka wieczoru
Matt Serra (9-5) vs. Matt Hughes (42-7) - 2R, SUB
Drew McFedries (7-5) vs. Xavier Foupa-Pokam (20-10) 2R, SUB
Dan Miller (11-1) vs. Chael Sonnen (21-10-1) decyzja
Sean Sherk (33-3-1) vs. Frankie Edgar (9-1) 2r,KO
Pozostałe:
Brock Larson (25-2) vs. Mike Pyle (17-5-1) 2R, SUB
Pat Barry (4-0) vs. Tim Hague (9-1) 3R, KO
Phillipe Nover (5-1-1) vs. Kyle Bradley (13-6) 2R, SUB
Krzysztof Soszyński (17-8-1) vs. Andre Gusmao (5-1) 2R,KO
George Roop (8-4) vs. Dave Kaplan (2-2) decyzja
Szacuny
6273
Napisanych postów
76043
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
754909
Main Card: Rich Franklin vs. Wanderlei Silva2R, TKO Cain Velasquez vs. Cheick Kongo1R, KO Mike Swick vs. Ben Saunders 1R, TKO Dan Hardy vs. Marcus Davis DEC Spencer Fisher vs. Caol Uno 1R, TKO Mirko "Cro Cop" Filipovic vs. Mustapha al Turk 1R, KO WALKA WIECZORU
Prelims: Terry Etim vs. Justin Buchholz 1R, SUB Dale Hartt vs. Dennis Siver1R, SUB Paul Taylor vs. Peter Sobotta 1R, TKO Paul Kelly vs. Roli Delgado 1R, TKO Stefan Struve vs. Denis Stojnic 1R, SUB John Hathaway vs. Ricky Story DEC
Szacuny
5
Napisanych postów
1719
Wiek
33 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
8752
Main Card:
Rich Franklin vs. Wanderlei Silva 2r,KO Walka wieczoru
Cain Velasquez vs. Cheick Kongo 2r, KO
Mike Swick vs. Ben Saunders 3r,dec
Dan Hardy vs. Marcus Davis 2r, sub
Spencer Fisher vs. Caol Uno 1r, KO
Mirko "Cro Cop" Filipovic vs. Mustapha al Turk 2r, KO
Prelims:
Terry Etim vs. Justin Buchholz 2r, sub
Dale Hartt vs. Dennis Siver 3r,dec
Paul Taylor vs. Peter Sobotta 1r,KO
Paul Kelly vs. Roli Delgado 2r. KO
Stefan Struve vs. Denis Stojnic 2r,sub
John Hathaway vs. Ricky Story 1r, KO
Zmieniony przez - M.Manhoef w dniu 2009-06-13 11:22:01
Szacuny
0
Napisanych postów
265
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5038
Main Card:
Rich Franklin vs. Wanderlei Silva 1R, KO
Cain Velasquez vs. Cheick Kongo 2R, TKO
Mike Swick vs. Ben Saunders 1R, TKO
Dan Hardy vs. Marcus Davis DEC
Spencer Fisher vs. Caol Uno 1R, TKO
Mirko "Cro Cop" vs. Mustapha al Turk 1R, KO WALKA WIECZORU
Prelims:
Terry Etim vs. Justin Buchholz 2R, SUB
Dale Hartt vs. Dennis Siver 1R, TKO
Paul Taylor vs. Peter Sobotta 2R, sub
Paul Kelly vs. Roli Delgado 1R, TKO
Stefan Struve vs. Denis Stojnic 1R, TKO
John Hathaway vs. Ricky Story 2R, TKO
Szacuny
0
Napisanych postów
88
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
669
Main Card:
Rich Franklin vs. Wanderlei Silva (T)KO R2
Cain Velasquez vs. Cheick Kongo - (T)KO R3
Mike Swick vs. Ben Saunders - (T)KO R2
Dan Hardy vs. Marcus Davis - Decyzja
Spencer Fisher vs. Caol Uno - Decyzja - Walka Wieczoru
Mirko "Cro Cop" Filipovic vs. Mustapha al Turk (T)KO R1
Prelims:
Terry Etim vs. Justin Buchholz Decyzja
Dale Hartt vs. Dennis Siver (T)KO R3
Paul Taylor vs. Peter Sobotta Decyzja
Paul Kelly vs. Roli Delgado - (T)KO R1
Stefan Struve vs. Denis Stojnic - (T)KO R2
John Hathaway vs. Ricky Story - Decyzja
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
300
Main Card:
Rich Franklin vs. Wanderlei Silva 1R, KO ( Walka wieczoru)
Cain Velasquez vs. Cheick Kongo 2R, KO
Mike Swick vs. Ben Saunders 2R, TKO
Dan Hardy vs. Marcus Davis Dezycja
Spencer Fisher vs. Caol Uno 2R,Submission
Mirko "Cro Cop" vs. Mustapha al Turk 2R,KO
Szacuny
5
Napisanych postów
1719
Wiek
33 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
8752
Rozpiska:
UFC 100 Main Card Bouts:
-Frank Mir vs. Brock Lesnar
-Georges St. Pierre vs. Thiago Alves
-Dan Henderson vs. Michael Bisping
-Yoshihiro Akiyama vs. Alan Belcher
-Jon Fitch vs. Paulo Thiago
UFC 100 Preliminary Bouts:
-Mark Coleman vs. Stephan Bonnar
-Mac Danzig vs. Jim Miller
-Jon Jones vs. Jake O'Brien
-Dong-Hyun Kim vs. T.J. Grant
-C.B. Dollaway vs. Tom Lawlor
-Matt Grice vs. Shannon Gugerty
Szacuny
0
Napisanych postów
88
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
669
UFC 100 Main Card Bouts:
-Frank Mir (245) vs. Brock Lesnar (265)- (T)KO R1
-Georges St. Pierre (170) vs. Thiago Alves (170)- (T)KO R4
-Dan Henderson (185) vs. Michael Bisping (186)- Dec - Walka Wieczoru
-Yoshihiro Akiyama (185) vs. Alan Belcher (186)- Dec
-Jon Fitch (170) vs. Paulo Thiago (170)- Dec
UFC 100 Preliminary Bouts:
-Mark Coleman (205) vs. Stephan Bonnar (205)-(T)KO R3
-Mac Danzig (154) vs. Jim Miller (155)- Submission R2
-Jon Jones (206) vs. Jake O'Brien (206)- Dec
-Dong-Hyun Kim (171) vs. T.J. Grant (170)- Dec
-C.B. Dollaway (186) vs. Tom Lawlor (184)-(T)KO R1
-Matt Grice (155) vs. ShannonGugerty (156) - Submission R3