...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Piątek 17.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Genk - Gent 1
2. Heracles - Breda 2
3. Schalke - Cottbus 1
4. Cracovia - Śląsk X
5. Piast - Legia 2
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
43
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
317
Piątek 17.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Genk - Gent 2
2. Heracles - Breda 2
3. Schalke - Cottbus 1
4. Cracovia - Śląsk x
5. Piast - Legia x
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Piątek 17.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Genk - Gent 1
2. Heracles - Breda 2
3. Schalke - Cottbus 1
4. Cracovia - Śląsk x
5. Piast - Legia 2
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2360
Napisanych postów
30612
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270732
Tydzień 10
Sobota 18.04.2009 (typujemy do soboty do godz. 14.45)
1. Aston Villa - West Ham 1
2. Middlesbrough - Fulham 2
3. Portsmouth - Bolton 1
4. Arsenal - Chelsea (neutr.) 1
5. Caen - Nancy 1
6. Grenoble - Toulouse 2
7. Monaco - Rennes 1
8. St. Etienne - Lille 2
9. Atletico - Numancia 1
10. Bilbao - Deportivo X
11. Getafe - Barcelona 2
12. Huelva - Real Madryt 2
13. Bochum - Dortmund 2
14. Koeln - Stuttgart 2
15. Karlsruhe - Hoffenheim 2
16. Wolfsburg - Leverkusen 1
17. GKS Bełchatów - Odra 1
18. Górnik - Polonia Bytom X
19. Polonia Warszawa - Lechia 1
20. Genoa - Lazio 1
21. Juventus - Inter 1
Niedziela 19.04.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - Newcastle 1
2. Manchester Utd - Everton (neutr.) 1
3. Lorient - Marseille 2
4. Bordeaux - Lyon 1
5. Espanyol - Racing 1
6. Valladolid - Villarreal 2
7. Valencia - Sevilla X
8. Hamburger SV - Hannover 1
9. Hertha - Werder Brema 1
10. Jagiellonia - Ruch 1
11. Arka - Wisła 2
12. Cagliari - Napoli 1
13. Catania - Sampdoria X
14. Roma - Lecce 1
15. Udinese - Fiorentina 2
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Piątek 17.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Genk - Gent 1
2. Heracles - Breda 2
3. Schalke - Cottbus 1
4. Cracovia - Śląsk 2
5. Piast - Legia 2,
...
Początkujący
Szacuny
21
Napisanych postów
7937
Wiek
31 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
66836
Piątek 17.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Genk - Gent 1
2. Heracles - Breda 2
3. Schalke - Cottbus 1
4. Cracovia - Śląsk x
5. Piast - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
19512
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
126277
1. Genk - Gent 2
2. Heracles - Breda 2
3. Schalke - Cottbus 1
4. Cracovia - Śląsk 2
5. Piast – Legia2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
112
Tydzień 10
Sobota 18.04.2009 (typujemy do soboty do godz. 14.45)
1. Aston Villa - West Ham 1
2. Middlesbrough - Fulham X
3. Portsmouth - Bolton 1
4. Arsenal - Chelsea (neutr.) 2
5. Caen - Nancy X
6. Grenoble - Toulouse X
7. Monaco - Rennes 1
8. St. Etienne - Lille X
9. Atletico - Numancia 1
10. Bilbao - Deportivo 1
11. Getafe - Barcelona 2
12. Huelva - Real Madryt 2
13. Bochum - Dortmund 2
14. Koeln - Stuttgart 2
15. Karlsruhe - Hoffenheim 1
16. Wolfsburg - Leverkusen 2
17. GKS Bełchatów - Odra 1
18. Górnik - Polonia Bytom 1
19. Polonia Warszawa - Lechia 1
20. Genoa - Lazio 2
21. Juventus - Inter 1
Niedziela 19.04.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - Newcastle 1
2. Manchester Utd - Everton (neutr.) 1
3. Lorient - Marseille 2
4. Bordeaux - Lyon X
5. Espanyol - Racing 1
6. Valladolid - Villarreal 2
7. Valencia - Sevilla 2
8. Hamburger SV - Hannover 1
9. Hertha - Werder Brema 2
10. Jagiellonia - Ruch X
11. Arka - Wisła 2
12. Cagliari - Napoli X
13. Catania - Sampdoria 2
14. Roma - Lecce 1
15. Udinese - Fiorentina 2
...
Ekspert
Szacuny
96
Napisanych postów
16770
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
68752
Tydzień 10
Sobota 18.04.2009 (typujemy do soboty do godz. 14.45)
1. Aston Villa - West Ham 1
2. Middlesbrough - Fulham X
3. Portsmouth - Bolton 1
4. Arsenal - Chelsea (neutr.) X
5. Caen - Nancy 1
6. Grenoble - Toulouse 2
7. Monaco - Rennes 1
8. St. Etienne - Lille 2
9. Atletico - Numancia 1
10. Bilbao - Deportivo 1
11. Getafe - Barcelona 2
12. Huelva - Real Madryt 2
13. Bochum - Dortmund X
14. Koeln - Stuttgart 2
15. Karlsruhe - Hoffenheim 2
16. Wolfsburg - Leverkusen 1
17. GKS Bełchatów - Odra 1
18. Górnik - Polonia Bytom X
19. Polonia Warszawa - Lechia 1
20. Genoa - Lazio 1
21. Juventus - Inter X
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
43
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
317
Tydzień 10
Sobota 18.04.2009 (typujemy do soboty do godz. 14.45)
1. Aston Villa - West Ham x
2. Middlesbrough - Fulham 2
3. Portsmouth - Bolton x
4. Arsenal - Chelsea (neutr.) 1
5. Caen - Nancy 1
6. Grenoble - Toulouse 2
7. Monaco - Rennes 1
8. St. Etienne - Lille 2
9. Atletico - Numancia 1
10. Bilbao - Deportivo 1
11. Getafe - Barcelona 2
12. Huelva - Real Madryt 2
13. Bochum - Dortmund 2
14. Koeln - Stuttgart 2
15. Karlsruhe - Hoffenheim x
16. Wolfsburg - Leverkusen 1
17. GKS Bełchatów - Odra 1
18. Górnik - Polonia Bytom 1
19. Polonia Warszawa - Lechia 1
20. Genoa - Lazio 1
21. Juventus - Inter x