Mam problem z ułożeniem diety redukcyjnej, od ok. tygodnia się nad nią męczę i nie daję rady. Głównie dlatego, że uczęszczam do szkoły i w poniedziałki kończę o 18.00 co utrudnia mi ułożenie dobrej diety. Jakby ktoś mi mógł napisać taki szkic diety z względem na to, że w szkole nie zjem wszystkiego. Kilka informacji o mnie:
Mężczyzna
Wiek: 17 lat
Waga: 95 Kg
Wzrost: 182 CM
Trening: 3 x w tygodniu FBW (planuję to zacząć po ułożeniu diety, wcześniej ćwiczyłem inaczej)+ do tego 4-5 razy w tygodniu gra w kosza po ok. 1,5 - 2h.
Tutaj moje obliczenia choć nie wiem czy mi dobrze wyszło:
Zapotrzebowanie kaloryczne: 2700
białko - 190g
węglowodany - 140g
tłuszcze - 153g
Myślę, że moje posiłki wyglądałyby mniej więcej tak:
1 - 6.45
2 - 10.10
3 - 12.50
4 - 16.20
5 - 18.30 (przed treningowy)
6 - 20.30 (po treningowy)
7 - 22.00
Prosiłbym o pomoc w ułożeniu diety.
Z góry dzięki za komentarze.
Mężczyzna
Wiek: 17 lat
Waga: 95 Kg
Wzrost: 182 CM
Trening: 3 x w tygodniu FBW (planuję to zacząć po ułożeniu diety, wcześniej ćwiczyłem inaczej)+ do tego 4-5 razy w tygodniu gra w kosza po ok. 1,5 - 2h.
Tutaj moje obliczenia choć nie wiem czy mi dobrze wyszło:
Zapotrzebowanie kaloryczne: 2700
białko - 190g
węglowodany - 140g
tłuszcze - 153g
Myślę, że moje posiłki wyglądałyby mniej więcej tak:
1 - 6.45
2 - 10.10
3 - 12.50
4 - 16.20
5 - 18.30 (przed treningowy)
6 - 20.30 (po treningowy)
7 - 22.00
Prosiłbym o pomoc w ułożeniu diety.
Z góry dzięki za komentarze.
Krzysztof Piekarz