SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Soja - za i przeciw ....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozwalam sobie odświerzyć ten post bo mam pytanie:
Soja zawiera bdużo białka w 100 g, ale ostatni na forum ktoś wspomniał że jest to białko niepełnowartościowe. Więc pytanie brzmi: czym uzupełniać białko sojowe rzeby zbilansować pełnowartościowe białko?.



------------------------------
Szukajcie Szans, Problemy przyjdą same.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5524
Nie nazywałbym go białkiem niepełnowartościowym lecz raczej pełnowartościowym ale .. troche gorzej przyswajalnym. Jelsi jestes weganem to nie pozostaje Ci raczej nic innego jak bialko sojowe i innych roślin strączkowych, to najlepsze źrodlo bialka. Jesli jednak dopuszczasz produkty mleczne w swej diecie to najlepiej przyswajalne jest bialko serwatki w postaci izolatu , na przyklad Ultimate Nutrition 92%. jesli nawet jestes uczulony na bialko mleczne to ... tłuszcz i laktoza z tego produktu zostały usuniete. Mozna go spozywac bezpiecznie


wietom

wietom

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
weganem???
moze wykaze sie ignorancją ale nie mam pojęcia co to jest.
na nic z zarcia nie jestem uczylony. a zaletą soi jest jej cena.;)

------------------------------
Szukajcie Szans, Problemy przyjdą same.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5524
wiec jesli nie masz zadnych wskazan dietetyczno-filozoficzno-religijnych aby nie jesc miesa lub mleka to najtaniej w przeliczeniu na gram przyswojonego bialka wychodzi jednak bialko serwatki lub bialko jajeczne OVOPOL ale nie wiem ile w tym drugim przypadku bedzie Cie kosztowalo poprawianie smaku i wietrzenie mieszkania.

wietom

wietom

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
usiadę i policzę. wielki dzienki za odpowiedz. sog.
co do smaku to jestem wszystko rzercą- kotlety sojowe wcinam jako ciasteczka na kolację z mlekiem-pychotka
a co do gazów to jestem twardy ;-P


------------------------------
Szukajcie Szans, Problemy przyjdą same.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MONTIGNAC - OPIS METODY

Następny temat

konserwanty, antyutleniacze...

electro
Polecane artykuły