mam problem, ktory uniemozliwia mi prawie wykonywanie jednego z cwiczen na silowni (uginanie łokci ze sztangą/hantlami podchwytem)
kiedys na meczu źle upadlem na ręke, do tej pory czuje tego skutki. Odczuwam ból (własnie, nie wiem jaki to dokladnie rodzaj stawu) w miejscu gdzie konczy sie przedramie a zaczyna dloń. Kiedy wykonuje krążenie dłonią czuje jak cos w tym miejscu strzela, ale nie boli mnie to. Ból odczuwalny jest dopiero podczas wykonywania cwiczenia, ktore opisalem na poczatku.
Do tej pory smarowalem to miejsce Arcalenem ale ulgi podczas cwiczenia to nie przynosi...
Poradzcie jakie jeszcze masci na cos podobego są skuteczne
dzieki
kiedys na meczu źle upadlem na ręke, do tej pory czuje tego skutki. Odczuwam ból (własnie, nie wiem jaki to dokladnie rodzaj stawu) w miejscu gdzie konczy sie przedramie a zaczyna dloń. Kiedy wykonuje krążenie dłonią czuje jak cos w tym miejscu strzela, ale nie boli mnie to. Ból odczuwalny jest dopiero podczas wykonywania cwiczenia, ktore opisalem na poczatku.
Do tej pory smarowalem to miejsce Arcalenem ale ulgi podczas cwiczenia to nie przynosi...
Poradzcie jakie jeszcze masci na cos podobego są skuteczne
dzieki
"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"
Krzysztof Piekarz
