Szacuny
1
Napisanych postów
282
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
7788
witam wszystkich:) poszukuje ludzi z Zielonej Góry lub okolic(sam jestem z kargowej) do poskakania:) wiadomo samemu nie ma się takiej motywacji a może akurat ktoś chętny?
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
468
Gada gada, ale dobrze gada.
Gdy kiedyś skakałem bardzo mocno bolały mnie stawy.
Poszedłem do lekarza i pokazał mi on zdjęcia z prześwietleń poprzednich gości, którzy mięli podobny problem.
Od razu mi się odechciało.