...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w piątek:
1. domer_________3
2. (16 osób)_____2
Rozstrzygnięcia:
1. Volendam - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher - Dortmund 2
3. Polonia Bytom - ŁKS 2
4. Ruch - Legia 2
5. Piacenza - Avellino 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 12
Poniedziałek 24.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Wigan - Everton
2. Randers - Midtjylland
3. Rostock - TSV 1860
4. Setubal - Belenenses
5. Sassuolo - Modena
Wtorek 25.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.30)
1. Zenit - Juventus
2. BATE Borisov - Real
3. Fenerbahce - Porto
4. Fiorentina - Lyon
5. Villareal - Manchester Utd
Środa 26.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Anorthosis - Werder
2. Bordeaux - Chelsea
3. Cluj - Roma
4. Liverpool - Marseille
5. Sporting - Barcelona
Czwartek 27.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Lech
2. Schalke - Manchester City
3. Olympiakos - Benfica
4. PSG - Santander
5. Sampdoria - VfB Stuttgart
Piątek 28.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kaernten - Sturm Graz
2. Groningen - Alkmaar
3. Hertha - Koeln
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Lechia - Legia
pn1. Anglia - 1 liga
pn2. Dania - 1 liga
pn3. Niemcy - 2 liga
pn4. Portugalia - 1 liga
pn5. Włochy - 2 liga
wt1-5., śr1-5. Liga Mistrzów
cz1-5. Puchar UEFA
pt1. Austria - 1 liga
pt2. Holandia - 1 liga
pt3. Niemcy - 1 liga
pt4-5. Polska - 1 liga
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 12
Poniedziałek 24.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Wigan - Everton 2
2. Randers - Midtjylland 1
3. Rostock - TSV 1860 2
4. Setubal - Belenenses 1
5. Sassuolo - Modena 1
Wtorek 25.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.30)
1. Zenit - Juventus 2
2. BATE Borisov - Real 2
3. Fenerbahce - Porto 1
4. Fiorentina - Lyon 2
5. Villareal - Manchester Utd 2
Środa 26.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Anorthosis - Werder 2
2. Bordeaux - Chelsea 2
3. Cluj - Roma 2
4. Liverpool - Marseille 1
5. Sporting - Barcelona 2
Czwartek 27.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Lech 1
2. Schalke - Manchester City 1
3. Olympiakos - Benfica 1
4. PSG - Santander 1
5. Sampdoria - VfB Stuttgart 2
Piątek 28.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kaernten - Sturm Graz 1
2. Groningen - Alkmaar 2
3. Hertha - Koeln 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Lechia - Legia 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
4. Bordeaux - Rennes 1
5. St. Etienne - Nice 1
6. PSG - Lyon X
7. Real Madryt - Huelva 1
8. Sevilla - Valencia X
12. Cracovia - Lech 2
13. Polonia Warszawa - Górnik 1
14. Fiorentina - Udinese 1
15. Inter - Juventus X
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 12
Poniedziałek 24.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Wigan - Everton 2
2. Randers - Midtjylland x
3. Rostock - TSV 1860 2
4. Setubal - Belenenses 1
5. Sassuolo - Modena 2
Wtorek 25.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.30)
1. Zenit - Juventus 2
2. BATE Borisov - Real 2
3. Fenerbahce - Porto 2
4. Fiorentina - Lyon 2
5. Villareal - Manchester Utd 2
Środa 26.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Anorthosis - Werder 2
2. Bordeaux - Chelsea 2
3. Cluj - Roma 2
4. Liverpool - Marseille 1
5. Sporting - Barcelona 2
Czwartek 27.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Lech 2
2. Schalke - Manchester City 2
3. Olympiakos - Benfica 2
4. PSG - Santander 1
5. Sampdoria - VfB Stuttgart 2
Piątek 28.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kaernten - Sturm Graz 2
2. Groningen - Alkmaar 1
3. Hertha - Koeln 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Lechia - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
557
Tydzień 12
Poniedziałek 24.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Wigan - Everton 2
2. Randers - Midtjylland 1
3. Rostock - TSV 1860 1
4. Setubal - Belenenses 1
5. Sassuolo - Modena 1
Wtorek 25.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.30)
1. Zenit - Juventus 2
2. BATE Borisov - Real 2
3. Fenerbahce - Porto 1
4. Fiorentina - Lyon 2
5. Villareal - Manchester Utd 2
Środa 26.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Anorthosis - Werder 2
2. Bordeaux - Chelsea 2
3. Cluj - Roma 2
4. Liverpool - Marseille 1
5. Sporting - Barcelona 2
Czwartek 27.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Lech x
2. Schalke - Manchester City 1
3. Olympiakos - Benfica x
4. PSG - Santander 1
5. Sampdoria - VfB Stuttgart 1
Piątek 28.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kaernten - Sturm Graz 2
2. Groningen - Alkmaar 2
3. Hertha - Koeln 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Lechia - Legia 2
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2360
Napisanych postów
30612
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270729
Tydzień 12
Poniedziałek 24.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Wigan - Everton 2
2. Randers - Midtjylland X
3. Rostock - TSV 1860 1
4. Setubal - Belenenses 1
5. Sassuolo - Modena 1
Wtorek 25.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.30)
1. Zenit - Juventus 2
2. BATE Borisov - Real 2
3. Fenerbahce - Porto 1
4. Fiorentina - Lyon X
5. Villareal - Manchester Utd X
Środa 26.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Anorthosis - Werder 1
2. Bordeaux - Chelsea 2
3. Cluj - Roma 2
4. Liverpool - Marseille 1
5. Sporting - Barcelona 2
Czwartek 27.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Lech 1
2. Schalke - Manchester City 1
3. Olympiakos - Benfica X
4. PSG - Santander 1
5. Sampdoria - VfB Stuttgart 2
Piątek 28.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kaernten - Sturm Graz 1
2. Groningen - Alkmaar 2
3. Hertha - Koeln 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Lechia - Legia 2
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6280
Napisanych postów
76091
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
755138
Tydzień 12
Poniedziałek 24.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Wigan - Everton 2
2. Randers - Midtjylland 1
3. Rostock - TSV 1860 1
4. Setubal - Belenenses 1
5. Sassuolo - Modena 1
Wtorek 25.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.30)
1. Zenit - Juventus 1
2. BATE Borisov - Real 2
3. Fenerbahce - Porto 1
4. Fiorentina - Lyon 1
5. Villareal - Manchester Utd x
Środa 26.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Anorthosis - Werder x
2. Bordeaux - Chelsea 2
3. Cluj - Roma 2
4. Liverpool - Marseille 1
5. Sporting - Barcelona 2
Czwartek 27.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Lech 1
2. Schalke - Manchester City 1
3. Olympiakos - Benfica 1
4. PSG - Santander 1
5. Sampdoria - VfB Stuttgart 1
Piątek 28.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kaernten - Sturm Graz 2
2. Groningen - Alkmaar 1
3. Hertha - Koeln 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Lechia - Legia 2
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Niedziela 23.11.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - Blackburn 1
2. Sunderland - West Ham x
3. Monaco - Le Mans 1
4. Marseille - Lille 1
5. Sporting Gijon - Betis 1
6. Mallorca - Malaga 1
7. Osasuna - Almeria 2
8. Deportivo - Athletic Bilbao 1
9. Hamburger SV - Werder 2
10. Lechia - Piast x
11. Śląsk - Wisła 2
12. Bologna - Palermo 2
13. Lazio - Genoa x
14. Lecce - Roma 2
15. Torino - Milan 2
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Niedziela 23.11.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Tottenham - Blackburn 1
2. Sunderland - West Ham X
3. Monaco - Le Mans 1
4. Marseille - Lille 1
5. Sporting Gijon - Betis 1
6. Mallorca - Malaga X
7. Osasuna - Almeria 2
8. Deportivo - Athletic Bilbao 1
9. Hamburger SV - Werder X
10. Lechia - Piast 1
11. Śląsk - Wisła 2
12. Bologna - Palermo X
13. Lazio - Genoa 1
14. Lecce - Roma 2
15. Torino - Milan 2