SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Narty ROSSIGNOL ATTRAXION III + wiązania Saphir 110 2008

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13164
Siostra chce kupić narty. Zastanawia się nad tymi, chyba głównie ze względu na przecenę... Co o nich sądzi osoba która się na tym zna??
Siostra jeździ rekreacyjni, aczkolwiek studiuje na AWF, więc raczej ma pojęcie o tym i o tamtym. Jej wzrost ok 170cm. Z góry dziękuję za pomoc

Acha... link ;p

http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=1040

Zmieniony przez - matt_krk w dniu 2008-11-19 23:11:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23218
Pytanie czy siostra lubi sobie jeździć szerokimi łukami czy jest raczej szybkoskrętnym narciarzem ??

Promień skrętu tych nart to 16m więc dlatego pytam.

Jeżeli raczej pierwsza część pytanie to niech kupi, jeżeli druga cześć pytania to niech kupi z mniejszym promieniem skrętu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13164
Dzięki za odpowiedź, dyskusja w trakcie !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23218
Nie ma za co
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13164
Teraz ma siostra ofertę ROSSIGNOL ATTRAXION V za 900zł. Ale dziewczyna miesza ;p
Są to narty "lepsze" (choć wiem, że ciężko tu oceniać, zależy dla kogo pewnie ) czy może tylko numerek V jest dla szpanu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23218
Te mają promień skrętu 13 m
Będą wiec zdecydowanie lepiej nadawały sie do jazdy dynamicznej i szybkiej.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2008-11-20 17:49:45
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434573
kvrwa nie tu

Zmieniony przez - wikt w dniu 2012-10-04 13:50:11

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekordy

Następny temat

Trening na gibkość dla bardzo początkującego

electro
Polecane artykuły