SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

narty a snowboard

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 978
mam zamiar sobie kupic narty lub snowboard i nie wiem co wybrac:) obecnie jerzdze na nartach i chciałbym sprobowac snowboardu:D moze mi doradzicie co daje wieksza frajde??trudno sie jezdzi na snowboardzie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14
Cześć, zastanawiam się nad zakupem nowej deski snowboardowej. Wpadł mi w oko sklep internetowy ZygZak, ponieważ mają aktualnie deski w bardzo dobrych cenach. Może mi ktoś coś stąd polecić? Będę bardzo wdzięczna. https://zygzaksnow.pl/pl/cid70-deski-snowboardowe 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Podobno nam narciarzą trudniej
Ja tam naukę na desce planuję od 3-4 lat i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2638
a ja sie nie zgodze ze trudniej :) heh 3 sezony na nartach smigałem i 3 na desce ;) teraz 4 bedzie :) powiem szczerze ze wg mnie na desce trudniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
A o czym ja piszę ??
Pisze, że narciarzom trudniej przestawić się na deskę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
Na desce mozna sie nauczyc bardzo szybko.

Bylem teraz w gorach i 4 osoby byly 1 raz na desce,kumpel po jednym dniu jazdy (~6h) zjezdzal juz zmieniajac krawedzie ale glebiac jednak co kilka metrow, po 5 dniach jezdzil juz bez problemowo bez gleb i dosc szybko

3 dziewczyny zjezdzaly same po 2 dniach, po 5 jezdzily juz na lajcie, bez wiekszych problemow czy gleb, u nich byla to kwestia strachu, jadac na pietach baly sie upadku przy przejsciu na palce

Wypozycz deske na 2 dni i zobacz czy ci sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
to duzo zalezy od czlowieka i jego uwarunkowan. Ciezko jest wiec powiedziec ze na desce jest latwiej niz na natach. Bo jeden na desce nauczy sie w 3 godziny zjezdzac a inny sam nie da rady pomimo wielu godzin prob i bedzie potrzebowal instruktora.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1653
ja przez kilka lat jeździłam na nartach, po czym 6 lat temu przesiadłam się na deskę. na początku próbowałam sama się uczyć, po przeczytaniu książki napisanej przez instruktora, ale postanowiłam jednak wziąć lekcje i bardzo szybko nauczyłam się jeździć. poszło mi to o wiele łatwiej i szybciej niż nauka jazdy na nartach. do dziś jeżdżę z tym samym instruktorem i ciągle czegoś się uczę. mi snowboard daje o wiele większą frajdę niż narty, ale to już zależy co kto woli. ja polecam deskę :) pewnie że na początku co chwilę zalicza się glebę, ale nie należy się zniechęcać ;)

Raczadam Fight Team www.thaiboxing.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
przez 6 lat ciagle z instruktorem jezdzisz?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
czesto ludzie biora instruktora na godzine na start sezonu dla przypomnienia, pewnie ona tak robi, watpie zeby nonstop z couchem przez 6 lat ;)

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1653
pewnie że nie non stop z instruktorem jeżdżę jak akurat jestem tam gdzie on uczy to sobie z nim pojeżdżę godzinkę i tak kilka razy w sezonie, nie koniecznie na początku. zawsze jest jeszcze jakaś nowa technika, której można się nauczyć, albo błąd który można poprawić dzięki temu nie nabiera się złych nawyków, które ma wielu samouków (którzy nawet o tym nie wiedzą).

Raczadam Fight Team www.thaiboxing.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
dzięki temu nie nabiera się złych nawyków, które ma wielu samouków

z tym masz racje . Ale dla mnie bylaby to strata czasu. Moze dlatego ze ja w gorach jestem moze z 2 tygodnie maksymalnie w ciagu roku i chce to wykorzystac jak tylko sie da. Nigdy nie zostane profesjonalnym zawodnikiem wiec wytykanie malych bledow jest mi zbedne, ale co kto lubi

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej