!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!
...
na ile z treningu może wykluczyć zabieg artroskopii??chodzi mi o mięśnie od pasa w góre
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jesli chodzi o ARTROskopię to skocz tutaj https://www.sfd.pl/Kolano,_artroskopia,_łękotka,_więzadło,_ACL,_rekonstrukcja_itp.-t371686-s210.html
Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-11 18:59:13
Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-11 18:59:13
...
nie chce mis ei czytac 200 stron..:) chodzi mi o to ile po tym zabigeu bede unieruchomiony..??
!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!
...
Nie chodzi o to abyś czytał, ale tam mogłeś zadać to pytanie.
Od pasa w górę nic Ci nie będzie, ja byłam 3 dni w szpitalu, po zabiegu nie kazali się ruszać 6 godzin z tego co pamietam. Po powrocie do domu chodziłam o kulach przez jakieś 2-3 dni, no ale góra była sprawna :). Troche nie wiem o co Ci chodzi... Od pasa w górę własciwie cały czas jest się sprawnym, ale myśli sie tylko o kolanie, które boli, puchnie, trzeba robić zimne okłady, by zapobiec stanom zapalnym i uśmierzyć ból. Póżniej rehabilitacja (3 m-ce), po 2 godziny dziennie. Dla mnie ćwiczenie zgięcia i wyprostu było tak bolesne i trudne, że spocona byłam jak bym miała z 50 kilo zawieszone na nodze, wobec tego w ogóle nie myślałam jak czuję się od pasa w górę
Wydaje mi się, że też nie będziesz myślał o tym co od pasa w góre, w kwestii mięśni, bo główka będzie pracować!
Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-11 20:01:59
Od pasa w górę nic Ci nie będzie, ja byłam 3 dni w szpitalu, po zabiegu nie kazali się ruszać 6 godzin z tego co pamietam. Po powrocie do domu chodziłam o kulach przez jakieś 2-3 dni, no ale góra była sprawna :). Troche nie wiem o co Ci chodzi... Od pasa w górę własciwie cały czas jest się sprawnym, ale myśli sie tylko o kolanie, które boli, puchnie, trzeba robić zimne okłady, by zapobiec stanom zapalnym i uśmierzyć ból. Póżniej rehabilitacja (3 m-ce), po 2 godziny dziennie. Dla mnie ćwiczenie zgięcia i wyprostu było tak bolesne i trudne, że spocona byłam jak bym miała z 50 kilo zawieszone na nodze, wobec tego w ogóle nie myślałam jak czuję się od pasa w górę
Wydaje mi się, że też nie będziesz myślał o tym co od pasa w góre, w kwestii mięśni, bo główka będzie pracować!
Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-11 20:01:59
...
to chciałem wiedzieć...SOG
!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!
...
Wiesz, teraz sobie pomyślałam, że nie napisałeś artroskopie czego bedziesz miał, bo przecież może być też barku
. Ja pisałam o kolanie
. Ja pisałam o kolanie...
3 miesiace? czytalem ze przerwa wynosi 4-6 tyg...w sumie zabiegi moga sie roznic, co Tobie dokladnie bylo?
Sky is the limit!
http://www.sfd.pl/Indywidualne_Sporty_Ogólnorozwojowe-f101.html zapraszam
...
Co to znaczy przerwa? Na zwolnieniu byłam 2 tygodnie. Tylko rehabilitacja trwała u mnie długo, bo nie mogłam osiągnąć pełnego zakresu ruchu. Miałam zerwane ACL, zrosty
Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-13 12:54:30
Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-13 12:54:30
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Krzysztof Piekarz