SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

altroskopia-będą sogi...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5588
na ile z treningu może wykluczyć zabieg artroskopii??chodzi mi o mięśnie od pasa w góre

!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3576
Jesli chodzi o ARTROskopię to skocz tutaj https://www.sfd.pl/Kolano,_artroskopia,_łękotka,_więzadło,_ACL,_rekonstrukcja_itp.-t371686-s210.html

Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-11 18:59:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5588
nie chce mis ei czytac 200 stron..:) chodzi mi o to ile po tym zabigeu bede unieruchomiony..??

!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3576
Nie chodzi o to abyś czytał, ale tam mogłeś zadać to pytanie.
Od pasa w górę nic Ci nie będzie, ja byłam 3 dni w szpitalu, po zabiegu nie kazali się ruszać 6 godzin z tego co pamietam. Po powrocie do domu chodziłam o kulach przez jakieś 2-3 dni, no ale góra była sprawna :). Troche nie wiem o co Ci chodzi... Od pasa w górę własciwie cały czas jest się sprawnym, ale myśli sie tylko o kolanie, które boli, puchnie, trzeba robić zimne okłady, by zapobiec stanom zapalnym i uśmierzyć ból. Póżniej rehabilitacja (3 m-ce), po 2 godziny dziennie. Dla mnie ćwiczenie zgięcia i wyprostu było tak bolesne i trudne, że spocona byłam jak bym miała z 50 kilo zawieszone na nodze, wobec tego w ogóle nie myślałam jak czuję się od pasa w górę
Wydaje mi się, że też nie będziesz myślał o tym co od pasa w góre, w kwestii mięśni, bo główka będzie pracować!

Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-11 20:01:59
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5588
to chciałem wiedzieć...SOG

!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3576
Wiesz, teraz sobie pomyślałam, że nie napisałeś artroskopie czego bedziesz miał, bo przecież może być też barku. Ja pisałam o kolanie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
3 miesiace? czytalem ze przerwa wynosi 4-6 tyg...w sumie zabiegi moga sie roznic, co Tobie dokladnie bylo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3576
Co to znaczy przerwa? Na zwolnieniu byłam 2 tygodnie. Tylko rehabilitacja trwała u mnie długo, bo nie mogłam osiągnąć pełnego zakresu ruchu. Miałam zerwane ACL, zrosty

Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-13 12:54:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5588
widzicie bo ja mam sam zabieg altroskopi kolana żeby sprawdzić co mi jest:D

!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwnie objawy... Poradźcie:)

Następny temat

Naciągnięcie lub naderwanie mięśnia dwugłowego..... sam nie wiem...

electro
Polecane artykuły