SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolagen - sogi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49743934  co o tym sądzicie?? kolagen na trądzik>podobno bardzo dobry środek.Jak ktoś stosował niech opisze dam soga

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
mozesz sprobowac zalezy jaki silny masz tradzik zawsze dobrze jest skonsultowac to z dermatologiem pozdr ------>

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
Wg mnie to jest wyzysk kasy bo jeszcze od żadnego dermatologa nie słyszałem ze kolagen pozytywnie wpływa na trądzik... Jak masz kase to próbuj jak nie to idz do dermatologa prywatnego i proś o dobry Antybiotyk byle nie na tetracyklinie a najlepiej na Sefrilli i do tego higiena na wysokim poziomie i po frytkach ... po wiecej info zapraszam Do Urody

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
wiadomo iz kolagen nie ma bezposredniego wplywu na tradzik... takze wiekszosc dermatologow nie mowi o nim bo sa inne srodki. ten w tabletkach dostarczany do organizmu poprawia stan skory paznokci wlosow i stawow zwieszkajac elastycznosc a ten na str jest w postaci zelu dlatego tez dziala powierzchnownie ale majac te wlasciowosci napewno w sposob posrednii wplywa na pryszcze.Antybiotyki juz na powaznijeszy tradzik nie znamy jego dlatego nie mozna mu ich odrazu polecac jezeli masz zwyczajny mlodzienczy dobre oczyszczanie twarzy + krem matujacy powinien pomoc ,dermatolog "dobry" zawsze powinien cos poradzic... pozdro----->

Zmieniony przez - Raymond w dniu 2005-04-29 22:41:13

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
dzięki panowie,macie po sogu

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki najmocniejszy krem na solarium ?

Następny temat

Ten zestaw pomógł mi w walce z trądzikiem!

WHEY premium