...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 9
Poniedziałek 03.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Newcastle - Aston Villa X
2. Strasbourg - Lens X
3. Kaiserslautern - TSV 1860 1
4. Maritimo - Nacional 1
5. Goeteborg - Djurgarden 1
Wtorek 04.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. AS Roma - Chelsea 2
2. Anorthosis - Inter 2
3. Cluj - Bordeaux 1
4. Liverpool - Atletico 1
5. Marseille - PSV 1
Środa 05.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. BATE - Zenit 2
2. Celtic - Manchester Utd 2
3. Dynamo Kijów - Porto 1
4. Fiorentina - Bayern X
5. Real - Juventus 1
Czwartek 06.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Spartak Moskwa - Udinese X
2. Lech Poznań - Nancy 2
3. Wolfsburg - Heerenveen 1
4. Santander - Schalke 2
5. Standard Liege - Sevilla X
Piątek 07.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Salzburg - Austria Wiedeń 1
2. De Graafschap - Breda 2
3. Koeln - Hannover 1
4. GKS Bełchatów - Cracovia 1
5. Polonia Bytom - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w niedzielę:
1. Baca___________11
.. fafarafa_7_____11
.. Leandro________11
.. slawle_________11
.. susik_89_______11
.. WojTAS7________11
Rozstrzygnięcia:
1. Bolton - Manchester City 1
2. Le Havre - Monaco 2
3. Rennes - Sochaux 1
4. Lyon - Le Mans 1
5. Espanyol - Osasuna 1
6. Huelva - Getafe X
7. Valladolid - Sevilla 1
8. Almeria - Real Madryt X
9. Roda - Feyenoord 2
10. Sparta - Nijmegen 2
11. Borussia Dortmund - Bochum X
12. Moenchengladbach - Eintracht 2
13. Górnik - GKS Bełchatów 2
14. Jagiellonia - Cracovia 1
15. Legia - Lechia 1
16. Coimbra - Braga X
17. Guimaraes - Benfica 2
18. Hearts - Celtic 2
19. Cagliari - Bologna 1
20. Udinese - Genoa X
21. Milan - Napoli 1
...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
1. Newcastle - Aston Villa 2
2. Strasbourg - Lens 2
3. Kaiserslautern - TSV 1860 1
4. Maritimo - Nacional 1
5. Goeteborg - Djurgarden 1
Wtorek 04.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. AS Roma - Chelsea 2
2. Anorthosis - Inter 2
3. Cluj - Bordeaux 2
4. Liverpool - Atletico 1
5. Marseille - PSV 1
Środa 05.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. BATE - Zenit x
2. Celtic - Manchester Utd 2
3. Dynamo Kijów - Porto X
4. Fiorentina - Bayern 1
5. Real - Juventus X
Czwartek 06.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Spartak Moskwa - Udinese 2
2. Lech Poznań - Nancy 1
3. Wolfsburg - Heerenveen x
4. Santander - Schalke 2
5. Standard Liege - Sevilla 2
Piątek 07.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Salzburg - Austria Wiedeń x
2. De Graafschap - Breda 2
3. Koeln - Hannover 1
4. GKS Bełchatów - Cracovia 1
5. Polonia Bytom - Legia 2
_______________________________
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 9
Poniedziałek 03.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Newcastle - Aston Villa x
2. Strasbourg - Lens 2
3. Kaiserslautern - TSV 1860 1
4. Maritimo - Nacional 1
5. Goeteborg - Djurgarden 2
Wtorek 04.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. AS Roma - Chelsea 2
2. Anorthosis - Inter 2
3. Cluj - Bordeaux 2
4. Liverpool - Atletico 1
5. Marseille - PSV 1
Środa 05.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. BATE - Zenit 2
2. Celtic - Manchester Utd 2
3. Dynamo Kijów - Porto x
4. Fiorentina - Bayern 2
5. Real - Juventus 1
Czwartek 06.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Spartak Moskwa - Udinese x
2. Lech Poznań - Nancy 1
3. Wolfsburg - Heerenveen 1
4. Santander - Schalke 2
5. Standard Liege - Sevilla 2
Piątek 07.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Salzburg - Austria Wiedeń x
2. De Graafschap - Breda 1
3. Koeln - Hannover 2
4. GKS Bełchatów - Cracovia 1
5. Polonia Bytom - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
69
Wiek
44 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1962
Tydzień 9
Poniedziałek 03.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Newcastle - Aston Villa 1
2. Strasbourg - Lens X
3. Kaiserslautern - TSV 1860 1
4. Maritimo - Nacional 1
5. Goeteborg - Djurgarden 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Tydzień 9
Poniedziałek 03.11.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Newcastle - Aston Villa 2
2. Strasbourg - Lens 2
3. Kaiserslautern - TSV 1860 1
4. Maritimo - Nacional x
5. Goeteborg - Djurgarden 1
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Wtorek 04.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. AS Roma - Chelsea 2
2. Anorthosis - Inter 2
3. Cluj - Bordeaux 1
4. Liverpool - Atletico 1
5. Marseille - PSV X
Środa 05.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. BATE - Zenit 1
2. Celtic - Manchester Utd 2
3. Dynamo Kijów - Porto 1
4. Fiorentina - Bayern 2
5. Real - Juventus 1
Czwartek 06.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Spartak Moskwa - Udinese 2
2. Lech Poznań - Nancy 1
3. Wolfsburg - Heerenveen 1
4. Santander - Schalke 2
5. Standard Liege - Sevilla 2
Piątek 07.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Salzburg - Austria Wiedeń 2
2. De Graafschap - Breda 1
3. Koeln - Hannover 2
4. GKS Bełchatów - Cracovia 1
5. Polonia Bytom - Legia 2
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Wtorek 04.11.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. AS Roma - Chelsea 2
2. Anorthosis - Inter x
3. Cluj - Bordeaux 1
4. Liverpool - Atletico 1
5. Marseille - PSV 1
Środa 05.11.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. BATE - Zenit 2
2. Celtic - Manchester Utd 1
3. Dynamo Kijów - Porto 1
4. Fiorentina - Bayern X
5. Real - Juventus 1
Czwartek 06.11.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Spartak Moskwa - Udinese X
2. Lech Poznań - Nancy 2
3. Wolfsburg - Heerenveen 1
4. Santander - Schalke 2
5. Standard Liege - Sevilla X
Piątek 07.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Salzburg - Austria Wiedeń 1
2. De Graafschap - Breda 2
3. Koeln - Hannover 2
4. GKS Bełchatów - Cracovia 1
5. Polonia Bytom - Legia 2
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.