...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 6
Środa 15.09.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Rosja - Finlandia 1
2. Czechy - Slowenia 1
3. Litwa - Wyspy Owcze 1
4. Łotwa - Izrael 2
5. Gruzja - Bulgaria 2
6. Norwegia - Holandia X
7. Malta - Wegry 2
8. Islandia - Macedonia 1
9. Bosnia i Hercegowina - Armenia 1
10. Chorwacja - Andora 1
11. Luksemburg - Moldawia X
12. Austria - Serbia X
13. Bialorus - Anglia 2
14. Estonia - Turcja 2
15. Grecja - Szwajcaria 1
16. Slowacja - Polska 2
17. Belgia - Hiszpania 2
18. Irlandia - Cypr 1
19. Irlandia Pln. - San Marino 1
20. Niemcy - Walia 1
21. Wlochy - Czarnogora 1
22. Portugalia - Albania 1
23. Paragwaj - Peru 1
24. Chile - Argentyna 2
25. Brazylia - Kolumbia 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea
2. Aston Villa - Portsmouth
3. Bolton - Blackburn
4. Bordeaux - Toulouse
5. Monaco - Nice
6. Nantes - St. Etienne
7. Atletico - Real Madryt
8. Espanyol - Villareal
9. Eintracht - Leverkusen
10. Werder - Borussia Dortmund
11. Hertha - VfB Stuttgart
12. Śląsk - Arka
13. ŁKS - Legia
14. Fiorentna - Reggina
15. Napoli - Juventus
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham
2. Stoke - Tottenham
3. Auxerre - Rennes
4. Valenciennes - Marseille
5. Santander - Deportivo
6. Almeria - Sevilla
7. Hamburger SV - Schalke
8. Ruch - Lech
9. Bologna - Lazio
10. AS Roma - Inter
s1-3., n1-2. Anglia - 1 liga
s4-6., n3-4. Francja - 1 liga
s7-8., n5-6. Hiszpania - 1 liga
s9-11., n7. Niemcy - 1 liga
s12-13., n8. Polska - 1 liga
s14-15., n9-10. Włochy - 1 liga
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
86
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3097
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn x
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne x
7. Atletico - Real Madryt 1
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund x
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham x
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 2
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 1
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
w życiu najpiękniejsze jest życie bo można żyć! :)
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6278
Napisanych postów
76077
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
755076
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 1
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice x
6. Nantes - St. Etienne x
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 1
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 1
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn x
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice x
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen x
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
557
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth x
3. Bolton - Blackburn x
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne x
7. Atletico - Real Madryt 1
8. Espanyol - Villareal 1
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 1
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 2
2. Stoke - Tottenham x
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter x
...
Początkujący
Szacuny
17
Napisanych postów
877
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4491
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn x
4. Bordeaux - Toulouse x
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne x
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal x
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart x
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus x
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham x
3. Auxerre - Rennes x
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo x
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech x
9. Bologna - Lazio x
10. AS Roma - Inter 2
Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 2
3. Bolton - Blackburn 1
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 2
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka x
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 2
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 2
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth x
3. Bolton - Blackburn 1
4. Bordeaux - Toulouse 2
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 1
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham x
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 2
6. Almeria - Sevilla x
7. Hamburger SV - Schalke 2
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
12
Napisanych postów
4502
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
15443
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea X
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 2
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 1
8. Espanyol - Villareal X
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka X
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham x
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 2
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 2
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 1
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego