...
Początkujący
Szacuny
12
Napisanych postów
4502
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
15443
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 2
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa X
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr X
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 1
9. Wegry - Albania X
10. Szwecja - Portugalia X
11. Turcja - Bosnia Hercegowina X
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 2
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 2
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja X
24. Slowenia - Irlandia Pln. 1
25. Boliwia - Peru 2
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 2
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 2
29. Jamajka - Meksyk X
30. USA - Kuba 1
Niedziela
1. Elche - Celta Vigo 2
2. Rayo Vallecano - Castellon X
3. Salamanca - Eibar X
4. Korona - Zagłębie Lubin X
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 1
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja X
9. Wegry - Albania X
10. Szwecja - Portugalia 1
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg – Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 1
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia – Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. 1
25. Boliwia - Peru 1
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 2
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago X
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 2
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 1
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 1
7. Salernitana - Empoli 1
8. Treviso - Parma X
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador – Chile 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi we wtorek:
1. Cfaniac_______4
.. Vieira________4
3. bercik________3
.. domer_________3
.. dort__________3
.. fafarafa_7____3
.. susik_89______3
Rozstrzygnięcia:
1. Lechia - Jagiellonia 2
2. Ruch - Odra Wodzisław 1
3. Piast - Śląsk 1
4. Górnik Zabrze - Polonia Bytom 1
5. Arka - Lech 1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
185
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
10073
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 2
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia x
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 2
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 1
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. 2
25. Boliwia - Peru 2
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 2
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 2
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 2
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar x
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli x
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4156
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 2
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 2
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. X
25. Boliwia - Peru 1
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 1
7. Salernitana - Empoli 1
8. Treviso - Parma 1
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 2
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa x
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 1
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 1
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 2
24. Slowenia - Irlandia Pln. 2
25. Boliwia - Peru x
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 2
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 2
2. Rayo Vallecano - Castellon x
3. Salamanca - Eibar 2
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 2
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 2
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr x
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja x
9. Wegry - Albania x
10. Szwecja - Portugalia x
11. Turcja - Bosnia Hercegowina x
12. Bulgaria - Wlochy x
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy x
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja x
24. Slowenia - Irlandia Pln. x
25. Boliwia - Peru 1
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 2
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 2
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew x
7. Salernitana - Empoli x
8. Treviso - Parma x
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile x
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2362
Napisanych postów
30610
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270714
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja X
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 1
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy X
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. 1
25. Boliwia - Peru 1
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 2
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo X
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Początkujący
Szacuny
8
Napisanych postów
474
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3170
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia x
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 2
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. 2
25. Boliwia - Peru 1
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago x
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo x
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 1
7. Salernitana - Empoli 1
8. Treviso - Parma 1
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja X
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia X
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 2
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja X
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. X
25. Boliwia - Peru X
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1