...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Wiek
35 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1014
Dzieki Black Pete.
Tydzień 3
Poniedziałek 22.09.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Zlin - Slavia Praga 2
2. Broendby - Esbjerg 1
3. Fuerth - Kaiserslautern 2
4. Lillestroem - Brann Bergen 2
5. Ferreira - Benfica Lizbona 2
Wtorek 23.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 16.00)
1. Watford - West Ham 2
2. Auxerre - Toulouse 1
3. FSV Mainz - FC Koeln 2
4. GKS Katowice - Górnik Zabrze 1
5. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Środa 24.09.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Newcastle - Tottenham 2
2. Portsmouth - Chelsea 2
3. Osasuna - Deportivo 1
4. Getafe - Atletico 2
5. Sevilla - Espanyol 1
6. Borussia Dortmund - Hertha x
7. Górnik Łęczna - Cracovia 1
8. Odra Opole - Polonia Bytom 1
9. Lazio - Fiorentina 1
10. Napoli - Palermo 1
Piątek 26.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Standard Liege - Anderlecht 2
2. FC Koeln - Schalke 2
3. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
4. Lechia - Polonia Warszawa 2
5. Bellinzona - Grasshoppers 2
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 3
Poniedziałek 22.09.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Zlin - Slavia Praga 2
2. Broendby - Esbjerg 1
3. Fuerth - Kaiserslautern 2
4. Lillestroem - Brann Bergen 1
5. Ferreira - Benfica Lizbona 2
Wtorek 23.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 16.00)
1. Watford - West Ham 2
2. Auxerre - Toulouse 1
3. FSV Mainz - FC Koeln 2
4. GKS Katowice - Górnik Zabrze 2
5. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Środa 24.09.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Newcastle - Tottenham X
2. Portsmouth - Chelsea 2
3. Osasuna - Deportivo 1
4. Getafe - Atletico 2
5. Sevilla - Espanyol 1
6. Borussia Dortmund - Hertha 1
7. Górnik Łęczna - Cracovia 1
8. Odra Opole - Polonia Bytom 2
9. Lazio - Fiorentina 1
10. Napoli - Palermo 1
Piątek 26.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Standard Liege - Anderlecht 2
2. FC Koeln - Schalke 2
3. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
4. Lechia - Polonia Warszawa 1
5. Bellinzona - Grasshoppers 2
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Niedziela 21.09.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Manchester City - Portsmouth 1
3. St. Etienne - PSG 2
4. Olympique Marsylia - Monaco 1
5. Betis - Sevilla 2
6. Santander - Real Madryt 2
7. Wolfsburg - Hamburger SV X
8. Jagiellonia - Wisła Kraków 2
9. Udinese - Napoli 1
10. Milan - Lazio X
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Niedziela 21.09.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Manchester City - Portsmouth 1
3. St. Etienne - PSG X
4. Olympique Marsylia - Monaco 1
5. Betis - Sevilla 2
6. Santander - Real Madryt 2
7. Wolfsburg - Hamburger SV X
8. Jagiellonia - Wisła Kraków 2
9. Udinese - Napoli 1
10. Milan - Lazio X
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w sobotę:
1. dort________12
2. slawle______11
3. Baca________10
.. Gianluigi____10
.. number1one____10
.. WojTAS7_____10
Rozstrzygnięcia:
1. Sunderland - Middlesbrough 1
2. West Ham - Newcastle 1
3. Bolton - Arsenal 2
4. Grenoble - Bordeaux 2
5. Nice - Le Mans X
6. Nantes - Valenciennes 1
7. Atletico - Recreativo Huelva 1
8. Espanyol - Getafe X
9. Bayern - Werder Brema 2
10. Cottbus - Bochum X
11. Moenchengladbach - Hertha 2
12. GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 1
13. Polonia Warszawa - Ruch 1
14. Catania - Atalanta 1
15. Roma - Reggina 1
...
Początkujący
Szacuny
12
Napisanych postów
4502
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
15443
DOBRA STARTUJĘ! :)
Tydzień 3
Poniedziałek 22.09.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Zlin - Slavia Praga X
2. Broendby - Esbjerg 1
3. Fuerth - Kaiserslautern X
4. Lillestroem - Brann Bergen 1
5. Ferreira - Benfica Lizbona 2
Wtorek 23.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 16.00)
1. Watford - West Ham X
2. Auxerre - Toulouse 1
3. FSV Mainz - FC Koeln 1
4. GKS Katowice - Górnik Zabrze X
5. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Środa 24.09.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Newcastle - Tottenham 1
2. Portsmouth - Chelsea 2
3. Osasuna - Deportivo 2
4. Getafe - Atletico 1
5. Sevilla - Espanyol 1
6. Borussia Dortmund - Hertha 1
7. Górnik Łęczna - Cracovia X
8. Odra Opole - Polonia Bytom 2
9. Lazio - Fiorentina 2
10. Napoli - Palermo 2
Piątek 26.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Standard Liege - Anderlecht 2
2. FC Koeln - Schalke 2
3. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
4. Lechia - Polonia Warszawa 1
5. Bellinzona - Grasshoppers 2
Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-09-21 15:26:16
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
557
Tydzień 3
Poniedziałek 22.09.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Zlin - Slavia Praga 2
2. Broendby - Esbjerg 1
3. Fuerth - Kaiserslautern 2
4. Lillestroem - Brann Bergen 2
5. Ferreira - Benfica Lizbona 2
Wtorek 23.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 16.00)
1. Watford - West Ham 2
2. Auxerre - Toulouse 1
3. FSV Mainz - FC Koeln 1
4. GKS Katowice - Górnik Zabrze 1
5. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Środa 24.09.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Newcastle - Tottenham 1
2. Portsmouth - Chelsea 2
3. Osasuna - Deportivo 1
4. Getafe - Atletico 2
5. Sevilla - Espanyol 1
6. Borussia Dortmund - Hertha 1
7. Górnik Łęczna - Cracovia 1
8. Odra Opole - Polonia Bytom 2
9. Lazio - Fiorentina 1
10. Napoli - Palermo 1
Piątek 26.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Standard Liege - Anderlecht 1
2. FC Koeln - Schalke 2
3. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 1
4. Lechia - Polonia Warszawa 2
5. Bellinzona - Grasshoppers 2
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2360
Napisanych postów
30613
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270739
Tydzień 3
Poniedziałek 22.09.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. Zlin - Slavia Praga 2
2. Broendby - Esbjerg 1
3. Fuerth - Kaiserslautern 2
4. Lillestroem - Brann Bergen X
5. Ferreira - Benfica Lizbona 2
Wtorek 23.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 16.00)
1. Watford - West Ham 2
2. Auxerre - Toulouse 1
3. FSV Mainz - FC Koeln 1
4. GKS Katowice - Górnik Zabrze x
5. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Środa 24.09.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Newcastle - Tottenham 1
2. Portsmouth - Chelsea 2
3. Osasuna - Deportivo X
4. Getafe - Atletico 2
5. Sevilla - Espanyol 1
6. Borussia Dortmund - Hertha 1
7. Górnik Łęczna - Cracovia 2
8. Odra Opole - Polonia Bytom 1
9. Lazio - Fiorentina X
10. Napoli - Palermo 1
Piątek 26.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Standard Liege - Anderlecht 2
2. FC Koeln - Schalke 2
3. Polonia Bytom - Górnik Zabrze x
4. Lechia - Polonia Warszawa 2
5. Bellinzona - Grasshoppers 1
Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-09-21 17:10:05
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
670
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
21393
1. Zlin - Slavia Praga 2
2. Broendby - Esbjerg 1
3. Fuerth - Kaiserslautern 2
4. Lillestroem - Brann Bergen 2
5. Ferreira - Benfica Lizbona 2
Wtorek 23.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 16.00)
1. Watford - West Ham 2
2. Auxerre - Toulouse 1
3. FSV Mainz - FC Koeln x
4. GKS Katowice - Górnik Zabrze x
5. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Środa 24.09.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Newcastle - Tottenham 1
2. Portsmouth - Chelsea 2
3. Osasuna - Deportivo x
4. Getafe - Atletico 2
5. Sevilla - Espanyol x
6. Borussia Dortmund - Hertha x
7. Górnik Łęczna - Cracovia x
8. Odra Opole - Polonia Bytom 2
9. Lazio - Fiorentina 1
10. Napoli - Palermo x
Piątek 26.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Standard Liege - Anderlecht x
2. FC Koeln - Schalke 2
3. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
4. Lechia - Polonia Warszawa 2
5. Bellinzona - Grasshoppers x
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17467
PONIEDZIAŁEK
1. Zlin - Slavia Praga 2
2. Broendby - Esbjerg 1
3. Fuerth - Kaiserslautern X
4. Lillestroem - Brann Bergen 1
5. Ferreira - Benfica Lizbona 2
"Everyone has a plan until they get punched in the face."