Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 2 Poniedziałek 15.09.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.30)
1. Tottenham - Aston Villa
2. Lens - Metz
3. TSV 1860 Monachium - Duisburg
4. Górnik Łęczna - Podbeskidzie
5. GAIS - Djurgarden
Wtorek 16.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Barcelona - Sporting Lizbona
2. Basel - Szachtar
3. Olympique Marsylia - Liverpool
4. PSV - Atletico Madryt
5. Panathinaikos - Inter Mediolan
Środa 17.09.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Dynamo Kijów - Arsenal
2. FC Porto - Fenerbahce
3. Juventus - Zenit
4. Lyon - Fiorentina
5. Manchester Utd - Villareal
Czwartek 18.09.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.30)
1. Austria Wiedeń - Lech Poznań
2. Tottenham - Wisła Kraków
3. Napoli - Benfica Lizbona
4. Everton - Standard Liege
5. Borussia Dortmund - Udinese
Piątek 19.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Rapid Wiedeń - Ried
2. Utrecht - Willem II
3. Leverkusen - Hannover
4. Cracovia - Legia
5. Górnik Zabrze - Śląsk
pn1. Anglia - 1 liga
pn2. Francja - 2 liga
pn3. Niemcy - 2 liga
pn4. Polska - 2 liga
pn5. Szwecja - 1 liga
wt1-5., śr1-5. Liga Mistrzów
cz1-5. Puchar UEFA
pt1. Austria - 1 liga
pt2. Holandia - 1 liga
pt3. Niemcy - 1 liga
pt4-5. Polska - 1 liga
Szacuny
5
Napisanych postów
200
Wiek
81 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1301
Tydzień 2
Poniedziałek 15.09.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.30)
1. Tottenham - Aston Villa 1
2. Lens - Metz 1
3. TSV 1860 Monachium - Duisburg 1
4. Górnik Łęczna - Podbeskidzie 2
5. GAIS - Djurgarden x
Wtorek 16.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Barcelona - Sporting Lizbona 1
2. Basel - Szachtar x
3. Olympique Marsylia - Liverpool 2
4. PSV - Atletico Madryt 2
5. Panathinaikos - Inter Mediolan 2
Środa 17.09.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Dynamo Kijów - Arsenal 2
2. FC Porto - Fenerbahce 1
3. Juventus - Zenit x
4. Lyon - Fiorentina x
5. Manchester Utd - Villareal 1
Czwartek 18.09.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.30)
1. Austria Wiedeń - Lech Poznań x
2. Tottenham - Wisła Kraków 1
3. Napoli - Benfica Lizbona x
4. Everton - Standard Liege 1
5. Borussia Dortmund - Udinese x
Piątek 19.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Rapid Wiedeń - Ried 1
2. Utrecht - Willem II x
3. Leverkusen - Hannover 1
4. Cracovia - Legia x
5. Górnik Zabrze - Śląsk x
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
557
1. Tottenham - Aston Villa 1
2. Lens - Metz 1
3. TSV 1860 Monachium - Duisburg 1
4. Górnik Łęczna - Podbeskidzie 1
5. GAIS - Djurgarden 2
Wtorek 16.09.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Barcelona - Sporting Lizbona 1
2. Basel - Szachtar x
3. Olympique Marsylia - Liverpool 2
4. PSV - Atletico Madryt 1
5. Panathinaikos - Inter Mediolan 2
Środa 17.09.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Dynamo Kijów - Arsenal 2
2. FC Porto - Fenerbahce 1
3. Juventus - Zenit x
4. Lyon - Fiorentina 1
5. Manchester Utd - Villareal 1
Czwartek 18.09.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.30)
1. Austria Wiedeń - Lech Poznań x
2. Tottenham - Wisła Kraków 1
3. Napoli - Benfica Lizbona x
4. Everton - Standard Liege 1
5. Borussia Dortmund - Udinese 1
Piątek 19.09.2008 (typujemy do piątku do godz. 20.00)
1. Rapid Wiedeń - Ried 1
2. Utrecht - Willem II 1
3. Leverkusen - Hannover 1
4. Cracovia - Legia 2
5. Górnik Zabrze - Śląsk 1