Witam,
Po dwóch dniach ćwiczeń w "szóstce weidera" na zakończeniu kręgosłupa zrobił mi się mały guz który rośnie w miarę ćwiczeń. Ból jest znikomy ale słyszałem, że może to spowodować większe problemy. Ćwiczę na zwykłym dywanie. Proszę o pomoc.
Po dwóch dniach ćwiczeń w "szóstce weidera" na zakończeniu kręgosłupa zrobił mi się mały guz który rośnie w miarę ćwiczeń. Ból jest znikomy ale słyszałem, że może to spowodować większe problemy. Ćwiczę na zwykłym dywanie. Proszę o pomoc.
Krzysztof Piekarz