SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kopanie leżącego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11911

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2192
jak przeciągniesz dźwignie to też kogoś skrzywdzisz, mówię raczej o soccer kickach na łeb, stompy są nie bezpieczne na betonie np, na trawie jeszcze ujdą. ground and pound, dobry, tyle że jak ktoś już nie podnosi głowy tylko jego łeb styka sie z chodnikiem/betonem, to i tak na******la głową o glebe, keidyś stałem obok ringu i słyszałem jak głośno głowa na******la o deski, a deski aż drżą. no ale nie róbmy offtopa, dla jednych nieetyczne a niektórzy uwielbiają
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
mówię raczej o soccer kickach na łeb

a takim kopem to na pewno nikogo nie skrzywdzisz...

stompy są nie bezpieczne na betonie np, na trawie jeszcze ujdą

co znaczy ujdą? Znaczy że nie sa już niebezpieczne na trawie?


ground and pound, dobry, tyle że jak ktoś już nie podnosi głowy tylko jego łeb styka sie z chodnikiem/betonem, to i tak na******la głową o glebe,


absolutnie nie.
dobry g&p jest destrukcyjny dla każdego w każdym miejscu,nie ważne czy ktoś podnosi łeb czy nie, oraz czy leży na trawniku czy też na betonie.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-07-21 00:59:03

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20302
"mówię raczej o soccer kickach na łeb

a takim kopem to na pewno nikogo nie skrzywdzisz..."

Wedlug mnie to mozna skrzywdzic i to bardzo

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-07-21 01:20:50

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
wg mnie też i mam nadzieje ze widać tą ironie w wypowiedzi którą przytoczyłes.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20302
Ok zwracam honor.

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2192
chodzi mi głównie o to że przy stompach bądź gnp ktoś może uderzać potylicą o twarde podłoże i to jest po prostu niebezpieczne, no ale to jest walka, wszystko może się stać.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sadysci...:D ale jezeli mowa o walce 1 na 1 to juz bym wolal podniesc kolesia i przywalic z kolana w brzuch albo nos to jest juz bezpieczniejsze:D bo samemu mozna wywazyc sile
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 418
taaaa,dopóki nie doleci jego koleżka i nie piz.dnie cie butem z zaskoczenia.............
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisze 1 na 1... czytac nie umiesz? Dla mnie walka 2 na 1 lub 3 na 1 to jest smieszna... takie cos jest praktycznie nie wykonalne na ulicy dla przecietnego czlowieka. Chyba ze jest bron to znaczaco zmienia sytuacje
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
ale jezeli mowa o walce 1 na 1 to juz bym wolal podniesc kolesia i przywalic z kolana w brzuch albo nos to jest juz bezpieczniejsze:D bo samemu mozna wywazyc sile

tyle tylko że ten przecietny człowiek o którym piszesz nie będzie sobie mógł wybierac techniki którą wykorzysta na oponencie biorąc pod uwage co jest bezpieczne a co nie. Zastosuje to co mu po prostu wyjdzie,nie ważne czy będzie to bezpieczniejsze bardziej czy mniej.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

MMANIAK.PL-pytania,sugeste,rozmowy z nowym partnerem działu!

Następny temat

Crazy Muay Thai Fighter

electro
Polecane artykuły