SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ostrowia mógł sie zarazić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17643
czy mój kumpel mogł sie zarazis salmonelloza poprzez stosowanie odzywki ostarowia czy to raczej nie mozliwe? i drugie pytanie czy jak mam odzywke co stoi ze 4 miechy otwarta to mazna ja jeszcze jesc nie jadłem wczesnie bo nie mogłęm cwiczyc(wyrostek)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1568
predzej ta salmonella z mleka albo jajek.

a jak stala otwarta i co to za odzywka?

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7578
Istnieje takie cos jak termin waznosci. Jezeli odzywak stala w suchym miejscu i nie jest przeterminowana oraz nie ma na niej zadnej informacji ze nalezy ja zjesc w przeciagu kilku tygodni od otwarcia to mozesz smialo wcinac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17643
odzywka to ostrowia otworzyłem wypiłem ze 4 porcje i zamknołem szczelenie i tak stoi sobie od konca stycznia data waznosci do 2009
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17643
odzywka to ostrowia otworzyłem wypiłem ze 4 porcje i zamknąłem szczelnie i tak stoi sobie od konca stycznia data wazności do 2009. czyli to chorba na 100% nie mogł sie zarazic od odzywki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7578
Moim zdaniem nie. Odzywki sa produkowane w taki sposob zeby ewentualne bakterie i wirusy zostaly zniszcozne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 377
Zwykłe mleko jest teraz przerabiane w taki sposób że smakuje jakby pływało w nim stado martwych zwierząt - podgrzewa się je do 135-150 stopni i szybko chłodzi. Mało co tam przeżywa, jeżeli w ogóle...

Jeżeli jest inaczej, to robią z tego wielkie hopla i podkreślają to wszędzie gdzie mogą. Ala "zimne mleko", białka CFM czy tylko pasteryzowane - zamiast UHT - mleko. Ostrowia raczej do tej grupy produktów nie należy

Zmieniony przez - IQB-4 w dniu 2008-06-14 14:51:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1568
jesli jest szczelie zamknieta ta ostrowia i nie dostala sie wilgoc, nie ma plesni zadnej w srodku to szamaj bez problemu :)

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

white flood i purple wraath

Następny temat

Animal Pak

electro
Polecane artykuły