Kto mi powie jak to jest z tymi "wkleslymi" brodawkami u mezczyzn? :P Pytam bo zastanawia mnie takie cos: Wstaje rano i czesto zdarza sie ze sutki sa schowane w garazu
^^ A keidy np. jestem na basenie czy nawet teraz, kiedy o tym pisze sa wysuniete :D Nie jestem otluszczony (moze troszeczke) wage mam w normie (182cm - 80 kg). Pytam bo na necie tylko dziewczyny o tych sprawach pisza dlatego sie zastanawiam czy chlopow tez to powinno martwic? 
^^ A keidy np. jestem na basenie czy nawet teraz, kiedy o tym pisze sa wysuniete :D Nie jestem otluszczony (moze troszeczke) wage mam w normie (182cm - 80 kg). Pytam bo na necie tylko dziewczyny o tych sprawach pisza dlatego sie zastanawiam czy chlopow tez to powinno martwic? 
Elo elo xD !
Krzysztof Piekarz
