...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 1
2. Grenoble - Troyes 1
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach x
4. Leixoes - Belenenses x
5. Aberdeen - Falkirk x
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
236
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3228
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 1
2. Grenoble - Troyes 2
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach x
4. Leixoes - Belenenses 2
5. Aberdeen - Falkirk 1
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth 2
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 1
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 1
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens 1
2. Lechia Gdańsk - Legia 2
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia 1
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen 1
3. Getafe - Bayern 2
4. PSV - Fiorentina 1
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers 1
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege 2
2. Nuernberg - Wolfsburg 2
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze 2
4. Łódzki KS - Widzew Łódź x
5. Vasas - Debreceni VSC 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
3865
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
37351
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 1
2. Grenoble - Troyes x
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach 1
4. Leixoes - Belenenses x
5. Aberdeen - Falkirk 1
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth x
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 1
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 1
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens x
2. Lechia Gdańsk - Legia x
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia x
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen 1
3. Getafe - Bayern x
4. PSV - Fiorentina 1
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers 1
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege 2
2. Nuernberg - Wolfsburg x
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze 2
4. Łódzki KS - Widzew Łódź 1
5. Vasas - Debreceni VSC 1
Lechia Gdańsk
Inter Mediolan
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2362
Napisanych postów
30610
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270714
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace X
2. Grenoble - Troyes 1
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach 1
4. Leixoes - Belenenses 2
5. Aberdeen - Falkirk 1
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth 1
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 1
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 2
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens X
2. Lechia Gdańsk - Legia 2
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia x
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen 1
3. Getafe - Bayern 2
4. PSV - Fiorentina 1
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers X
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege 2
2. Nuernberg - Wolfsburg 2
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze 2
4. Łódzki KS - Widzew Łódź X
5. Vasas - Debreceni VSC X
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 1
2. Grenoble - Troyes 1
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach 1
4. Leixoes - Belenenses 1
5. Aberdeen - Falkirk 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w niedzielę:
1. cygan132______7
2. Gronevelt_____6
3. dort__________5
Rozstrzygnięcia:
1. Middlesbrough - Manchester United X
2. Nancy - PSG 1
3. Marseille - Lyon 1
4. Murcia - Valencia 1
5. Saragossa - Betis 2
6. Sevilla - Villareal 1
7. Borussia Dortmund - Leverkusen 1
8. GKS Bełchatów - Legia X
9. Atalanta - Inter Mediolan 2
10. Palermo - Juventus 1
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 10
Poniedziałek 07.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 20.00)
1. Stoke City - Crystal Palace 1
2. Grenoble - Troyes 1
3. 1. FC Koeln - Moenchengladbach X
4. Leixoes - Belenenses 1
5. Aberdeen - Falkirk 1
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth 1
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 1
3. Ruch Chorzów - Groclin X
4. Liverpool - Arsenal X
5. Chelsea - Fenerbahce 1
Środa 09.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. St. Etiennes - Lens 1
2. Lechia Gdańsk - Legia 2
3. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
4. FC Barcelona - Schalke 1
5. Manchester Utd - AS Roma 1
Czwartek 10.04.2008 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Montpellier - Bastia 1
2. Zenit St Petersburg - Leverkusen X
3. Getafe - Bayern 1
4. PSV - Fiorentina 1
5. Sporting Lizbona - Glasgow Rangers 1
Piątek 11.04.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Lokeren - Standard Liege 2
2. Nuernberg - Wolfsburg X
3. Zagłębie Sosnowiec - Grónik Zabrze 2
4. Łódzki KS - Widzew Łódź X
5. Vasas - Debreceni VSC 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Wtorek 08.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. West Ham - Portsmouth X
2. Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 1
3. Ruch Chorzów - Groclin 2
4. Liverpool - Arsenal 1
5. Chelsea - Fenerbahce 1