...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 8
Środa 26.03.2008 (typujemy do środy do godz. 15.00)
1. Słowacja - Islandia 1
2. Ukraina - Serbia 1
3. Białoruś - Turcja 2
4. Bułgaria - Finlandia x
5. Mołdawia - Albania 1
6. RPA - Paragwaj 1
7. Węgry - Słowenia x
8. Egipt - Argentyna 2
9. Rumunia - Rosja x
10. Bośnia i Hercegowina - Macedonia 1
11. Czarnogóra - Norwegia 2
12. Hiszpania - Włochy 1
13. Dania - Czechy 2
14. Austria - Holandia 2
15. Polska - USA 1
16. Portugalia - Grecja 1
17. Szwajcaria - Niemcy 2
18. Szwecja - Brazylia 2
19. Francja - Anglia x
20. Szkocja - Chorwacja 2
Piątek 28.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Montpellier - Reims 1
2. Amiens - Le Havre 1
3. De Graafschap - Groningen 2
4. Hansa - Wolfsburg x
5. Polonia Bytom - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w sobotę:
1. 13sebik13______8
.. LordTorez8_____8
3. Baca___________7
.. kaczy__________7
.. slawle_________7
.. WojTAS7________7
Rozstrzygnięcia:
1. Bolton - Manchester City X
2. Newcastle - Fulham 1
3. Everton - West Ham X
4. Auxerre - St. Etienne 2
5. Toulouse - Le Mans X
6. Valenciennes - Bordeaux 1
7. Mallorca - Deportivo 1
8. Sevilla - Atletico Madryt 2
9. Bayern - Leverkusen 1
10. Wolfsburg - Hamburger SV X
11. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
12. Widzew - Legia 2
13. Reggina - Napoli X
14. Fiorentina - Lazio 1
15. Inter - Juventus 2
Najlepsi w niedzielę:
1. bodymaker________6
.. number1one_______6
.. slawle___________6
.. WojTAS7__________6
Rozstrzygnięcia:
1. Chelsea - Arsenal 1
2. Manchester United - Liverpool 1
3. Rennes - Lens 1
4. Lyon - PSG 1
5. Osasuna - Betis 2
6. Real Madryt - Valencia 2
7. Athletic Bilbao - Getafe 1
8. Murcia - Espanyol 1
9. Hertha - Schalke 2
10. Arminia - Werder X
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 8
Środa 26.03.2008 (typujemy do środy do godz. 15.00)
1. Słowacja - Islandia 1
2. Ukraina - Serbia 1
3. Białoruś - Turcja 2
4. Bułgaria - Finlandia 1
5. Mołdawia - Albania x
6. RPA - Paragwaj 2
7. Węgry - Słowenia x
8. Egipt - Argentyna 2
9. Rumunia - Rosja x
10. Bośnia i Hercegowina - Macedonia 1
11. Czarnogóra - Norwegia 2
12. Hiszpania - Włochy 1
13. Dania - Czechy 1
14. Austria - Holandia 2
15. Polska - USA 1
16. Portugalia - Grecja 1
17. Szwajcaria - Niemcy 2
18. Szwecja - Brazylia 2
19. Francja - Anglia 2
20. Szkocja - Chorwacja 1
Piątek 28.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Montpellier - Reims 1
2. Amiens - Le Havre 2
3. De Graafschap - Groningen 2
4. Hansa - Wolfsburg 2
5. Polonia Bytom - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 8
Środa 26.03.2008 (typujemy do środy do godz. 15.00)
1. Słowacja - Islandia 1
2. Ukraina - Serbia X
3. Białoruś - Turcja 2
4. Bułgaria - Finlandia 1
5. Mołdawia - Albania 1
6. RPA - Paragwaj X
7. Węgry - Słowenia 1
8. Egipt - Argentyna 2
9. Rumunia - Rosja X
10. Bośnia i Hercegowina - Macedonia 1
11. Czarnogóra - Norwegia X
12. Hiszpania - Włochy 1
13. Dania - Czechy X
14. Austria - Holandia X
15. Polska - USA 1
16. Portugalia - Grecja 1
17. Szwajcaria - Niemcy 2
18. Szwecja - Brazylia 2
19. Francja - Anglia 1
20. Szkocja - Chorwacja X
Piątek 28.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Montpellier - Reims 1
2. Amiens - Le Havre 2
3. De Graafschap - Groningen 2
4. Hansa - Wolfsburg X
5. Polonia Bytom - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Środa 26.03.2008 (typujemy do środy do godz. 15.00)
1. Słowacja - Islandia 1
2. Ukraina - Serbia X
3. Białoruś - Turcja 2
4. Bułgaria - Finlandia 1
5. Mołdawia - Albania 1
6. RPA - Paragwaj X
7. Węgry - Słowenia X
8. Egipt - Argentyna X
9. Rumunia - Rosja 1
10. Bośnia i Hercegowina - Macedonia 2
11. Czarnogóra - Norwegia 2
12. Hiszpania - Włochy X
13. Dania - Czechy 1
14. Austria - Holandia 2
15. Polska - USA 1
16. Portugalia - Grecja 1
17. Szwajcaria - Niemcy 2
18. Szwecja - Brazylia 1
19. Francja - Anglia 1
20. Szkocja - Chorwacja 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
Tydzień 8
Środa 26.03.2008 (typujemy do środy do godz. 15.00)
1. Słowacja - Islandia 1
2. Ukraina - Serbia 1
3. Białoruś - Turcja 2
4. Bułgaria - Finlandia 2
5. Mołdawia - Albania 1
6. RPA - Paragwaj 2
7. Węgry - Słowenia 2
8. Egipt - Argentyna 2
9. Rumunia - Rosja x
10. Bośnia i Hercegowina - Macedonia 1
11. Czarnogóra - Norwegia 2
12. Hiszpania - Włochy x
13. Dania - Czechy 2
14. Austria - Holandia 2
15. Polska - USA 1
16. Portugalia - Grecja 1
17. Szwajcaria - Niemcy 2
18. Szwecja - Brazylia 2
19. Francja - Anglia 1
20. Szkocja - Chorwacja 1
Piątek 28.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Montpellier - Reims x
2. Amiens - Le Havre 1
3. De Graafschap - Groningen 2
4. Hansa - Wolfsburg 2
5. Polonia Bytom - Wisła Kraków 2
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
236
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3228
Tydzień 8
Środa 26.03.2008 (typujemy do środy do godz. 15.00)
1. Słowacja - Islandia x
2. Ukraina - Serbia 1
3. Białoruś - Turcja 2
4. Bułgaria - Finlandia 1
5. Mołdawia - Albania 1
6. RPA - Paragwaj 1
7. Węgry - Słowenia x
8. Egipt - Argentyna 2
9. Rumunia - Rosja 1
10. Bośnia i Hercegowina - Macedonia 1
11. Czarnogóra - Norwegia 2
12. Hiszpania - Włochy x
13. Dania - Czechy 2
14. Austria - Holandia 2
15. Polska - USA 1
16. Portugalia - Grecja 1
17. Szwajcaria - Niemcy 2
18. Szwecja - Brazylia 2
19. Francja - Anglia x
20. Szkocja - Chorwacja 2
Piątek 28.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Montpellier - Reims 1
2. Amiens - Le Havre 2
3. De Graafschap - Groningen 2
4. Hansa - Wolfsburg 2
5. Polonia Bytom - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17443
Tydzień 8
Środa 26.03.2008 (typujemy do środy do godz. 15.00)
1. Słowacja - Islandia 1
2. Ukraina - Serbia 1
3. Białoruś - Turcja 2
4. Bułgaria - Finlandia 1
5. Mołdawia - Albania 1
6. RPA - Paragwaj X
7. Węgry - Słowenia 1
8. Egipt - Argentyna 2
9. Rumunia - Rosja 1
10. Bośnia i Hercegowina - Macedonia 1
11. Czarnogóra - Norwegia 2
12. Hiszpania - Włochy 1
13. Dania - Czechy 1
14. Austria - Holandia 2
15. Polska - USA 1
16. Portugalia - Grecja 1
17. Szwajcaria - Niemcy 2
18. Szwecja - Brazylia 2
19. Francja - Anglia 1
20. Szkocja - Chorwacja 2
Piątek 28.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Montpellier - Reims 1
2. Amiens - Le Havre 2
3. De Graafschap - Groningen 2
4. Hansa - Wolfsburg 2
5. Polonia Bytom - Wisła Kraków 2
"Everyone has a plan until they get punched in the face."