SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

majonez, ketchup, musztarda...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Tak może byście czytali ze zrozumieniem bo nie moge już czytać takich głupstw niestety

Przecież pisze, że to na CKD! Więc jak ketchup może być dobry na takie diecie? Skoro należy spożywać węgle do 30 g? No prosze bardzo? Chyba, że w dawkach leczniczych, których nawet nie poczuje. Każdy chyba sos odpada ale moge się mylić.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie znalazl sie w spisie,ale co myslicie o chrzanie tartym?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę tam jest syfów, typu ocet spirytusowy. Ale jak nie jesz w hurtowych ilościach to może być. Najlepiej robić chrzan samemu: ucierasz na tarce świeży chrzan (łzy gwarantowane) następnie na cedzak i przelewasz go wrzątkiem. Do chrzanu dodajesz trochę soku z cytryny, jajka (ilość zależy od ilości chrzanu) i trochę śmietanki. Taki chrzan jest boski, szczególnie teraz do wędlin na Święta
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16414
Taki kupny co mam w domu to w skladzie nie ma smietany,a olej.To chyba normalne,ale wlasnie kazdy jak mowi o kalorycznosci to tylko wspomina smietane
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jesc podczas dyskoteki :-)

Następny temat

czy to działa?

electro
Polecane artykuły