Szacuny
0
Napisanych postów
76
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1561
Witam , mam takie pytanie : czy koktajl (mleko,jakis jogurt,miod itd) zrobiony rano ,moge przetrztymać przez jakies 4,5 godzin w pojemniku w plecaku ? Bo musze brać go do szkoly a nie wiem czy nie ulegnie jakiemus zepsuciu w tym czasie . Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam