...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
236
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3228
Sobota 09.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Aston Villa - Newcastle 1
2. Bolton - Portmouth x
3. West Ham - Birmingham 1
4. Monaco - Lille 1
5. Rennes - Auxerre x
6. Strasbourg - St. Etienne x
7. Murcia - Villareal 2
8. Sevilla - Barcelona x
9. PSV - Heerenveen 1
10. Vitesse - Groningen 1
11. Leverkusen - Hamburger SV 2
12. Stuttgart - Hertha 1
13. Hannover - Karlsruher SC 1
14. Atalanta - Fiorentina 2
15. AS Roma - Reggina 1
Niedziela 10.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Manchester Utd - Manchester City 1
2. Chelsea - Liverpool x
3. Caen - Lens 1
4. Nice - Olympique Marsylia x
5. Osasuna - Saragossa x
6. Racing Santander - Atletico 2
7. Bayern - Werder Brema 1
8. Borussia Dortund - Schalke 2
9. Sampdoria - Napoli x
10. Udinese - Juventus x
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
37
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3247
Sobota 09.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Aston Villa - Newcastle X
2. Bolton - Portmouth 1
3. West Ham - Birmingham 1
4. Monaco - Lille 1
5. Rennes - Auxerre 2
6. Strasbourg - St. Etienne 2
7. Murcia - Villareal 2
8. Sevilla - Barcelona X
9. PSV - Heerenveen 1
10. Vitesse - Groningen 1
11. Leverkusen - Hamburger SV 2
12. Stuttgart - Hertha 1
13. Hannover - Karlsruher SC 2
14. Atalanta - Fiorentina 2
15. AS Roma - Reggina 1
Niedziela 10.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Manchester Utd - Manchester City X
2. Chelsea - Liverpool 2
3. Caen - Lens 1
4. Nice - Olympique Marsylia 2
5. Osasuna - Saragossa 1
6. Racing Santander - Atletico 2
7. Bayern - Werder Brema 1
8. Borussia Dortund - Schalke 1
9. Sampdoria - Napoli 1
10. Udinese - Juventus X
/there are 2 people in everyone/
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Sobota 09.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Aston Villa - Newcastle X
2. Bolton - Portmouth 1
3. West Ham - Birmingham 1
4. Monaco - Lille 1
5. Rennes - Auxerre 2
6. Strasbourg - St. Etienne X
7. Murcia - Villareal 2
8. Sevilla - Barcelona 2
9. PSV - Heerenveen 1
10. Vitesse - Groningen 1
11. Leverkusen - Hamburger SV 2
12. Stuttgart - Hertha X
13. Hannover - Karlsruher SC 2
14. Atalanta - Fiorentina 2
15. AS Roma - Reggina 1
Niedziela 10.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Manchester Utd - Manchester City 1
2. Chelsea - Liverpool X
3. Caen - Lens 1
4. Nice - Olympique Marsylia 2
5. Osasuna - Saragossa 1
6. Racing Santander - Atletico 2
7. Bayern - Werder Brema 1
8. Borussia Dortund - Schalke 2
9. Sampdoria - Napoli 2
10. Udinese - Juventus 2
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn
2. Brest - Nantes
3. Aachen - FC Koln
4. Motherwell - Dundee
5. Antalyaspor - Erciyesspor
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton
2. Crystal Palace - Ipswich
3. Stoke - Southampton
4. Ascoli - Lecce
5. Modena - Chievo
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen
3. Anderlecht - Bordeaux
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium
2. FC Zurich - Hamburger SV
3. Rosenborg - Fiorentina
4. Bolton - Atletico Madryt
5. Slavia Praga - Tottenham
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg
2. Gent - Cercle Brugge
3. Ajax - Sparta Rotterdam
4. Schalke - Wolfsburg
5. Maritimo - FC Porto
pn1. Anglia - 1 liga
pn2. Francja - 2 liga
pn3. Niemcy - 2 liga
pn4. Szkocja - Puchar Szkocji
pn5. Turcja - 2 liga
wt1-3. Anglia - 2 liga
wt4-5. Włochy - 2 liga
śr1-5., cz1-5. Puchar UEFA
pt1. Austria - 1 liga
pt2. Belgia - 1 liga
pt3. Holandia - 1 liga
pt4. Niemcy - 1 liga
pt5. Portugalia - 1 liga
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes x
3. Aachen - FC Koln 2
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor x
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 1
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce 1
5. Modena - Chievo x
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 1
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 2
3. Anderlecht - Bordeaux x
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 1
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham x
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln x
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor x
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 1
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce 1
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 1
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 2
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina x
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
69
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
337
Tydzień 2
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln x
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 1
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce 1
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 1
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 2
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina x
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 2
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
69
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
337
Niedziela 10.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Manchester Utd - Manchester City 1
2. Chelsea - Liverpool 2
3. Caen - Lens 1
4. Nice - Olympique Marsylia x
5. Osasuna - Saragossa x
6. Racing Santander - Atletico x
7. Bayern - Werder Brema 1
8. Borussia Dortund - Schalke 1
9. Sampdoria - Napoli 1
10. Udinese - Juventus 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 1
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton x
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce 1
5. Modena - Chievo x
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina x
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2