"tu rozumiem ze zostales uniewinniony i nie byles karany nigdy "
tak wtedy zostałem uniewinniony. Ale zawiasy miałem kiedyś także za udział w bójce chyba 3 lata dostałem skończyły się rok temu. To oś zmienia?
no to jednak byles karany, no teraz, nie powiem mozesz miec 'fryty' bo masz juz zawiasy na koncie, napisz teraz w kiedy dokladnie (rok, najlepiej data dokladna) dostales te 'zawiasy' i dokladnie ila na ile (czyli czy 2 lata w zawieszeniu na 5 czy jak?) to wazne w twej troche nieciekawej sytuacji
" nie, mozna wyjsc juz po polowie wyroku "
nie nabijaj się. Pytałem, czy to możliwe że uniewinniony jst tylko na 1 rozprawie a Ci co zostali uznani za winnych mają więcej?
nie nabijam sie,, mozne wysjc przedterminowo juz po polowoie zasadzonej kary czyli np po roku z dwóch (ale to zalezy min od tego ja sie sprawujesz itd) w dalszej czesci tego pytanie juz cie niestety nie rozumiem
Aha i czy to ma coś do rzeczy >dla mnie<, że jeden z tych "po mojej stronie" miał nóż i użył go ale tylko przeciął kurtkę?
w sadzie 'do rzeczy' ma wszytko, tzn wszytkie okolicznosci
idz lepiej na to forumprawne.org bo tu to jest takie zwykle ******lenie jak ja nie znam tej sprawy dokladnie
tak wtedy zostałem uniewinniony. Ale zawiasy miałem kiedyś także za udział w bójce chyba 3 lata dostałem skończyły się rok temu. To oś zmienia?
no to jednak byles karany, no teraz, nie powiem mozesz miec 'fryty' bo masz juz zawiasy na koncie, napisz teraz w kiedy dokladnie (rok, najlepiej data dokladna) dostales te 'zawiasy' i dokladnie ila na ile (czyli czy 2 lata w zawieszeniu na 5 czy jak?) to wazne w twej troche nieciekawej sytuacji
" nie, mozna wyjsc juz po polowie wyroku "
nie nabijaj się. Pytałem, czy to możliwe że uniewinniony jst tylko na 1 rozprawie a Ci co zostali uznani za winnych mają więcej?
nie nabijam sie,, mozne wysjc przedterminowo juz po polowoie zasadzonej kary czyli np po roku z dwóch (ale to zalezy min od tego ja sie sprawujesz itd) w dalszej czesci tego pytanie juz cie niestety nie rozumiem
Aha i czy to ma coś do rzeczy >dla mnie<, że jeden z tych "po mojej stronie" miał nóż i użył go ale tylko przeciął kurtkę?
w sadzie 'do rzeczy' ma wszytko, tzn wszytkie okolicznosci
idz lepiej na to forumprawne.org bo tu to jest takie zwykle ******lenie jak ja nie znam tej sprawy dokladnie
