...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 1
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona x
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart 1
11. Leverkusen - Borussia Dortmund 1
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 2
14. Polonia Bytom - Widzew X
15. Glasgow Rangers - Celtic 2
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux 1
2. Olympique Marsylia - Lens X
3. Betis - Racing Santander X
4. Atletico - Real Saragossa 1
5. Hannover - Wolfsburg 2
6. Karlsruher SC - Arminia x
7. Atalanta - Torino 1
8. Livorno - Lazio x
9. Sampdoria - Parma 1
10. Udinese - Palermo 1
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 1
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 2
8. Espanyol - Real Madryt x
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart x
11. Leverkusen - Borussia Dortmund x
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze x
14. Polonia Bytom - Widzew 2
15. Glasgow Rangers - Celtic 2
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux 1
2. Olympique Marsylia - Lens 1
3. Betis - Racing Santander x
4. Atletico - Real Saragossa 2
5. Hannover - Wolfsburg 2
6. Karlsruher SC - Arminia 1
7. Atalanta - Torino 1
8. Livorno - Lazio 2
9. Sampdoria - Parma 1
10. Udinese - Palermo 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
165
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
7852
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 2
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 2
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart x
11. Leverkusen - Borussia Dortmund 2
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze x
14. Polonia Bytom - Widzew 2
15. Glasgow Rangers - Celtic 2
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux 1
2. Olympique Marsylia - Lens 1
3. Betis - Racing Santander 1
4. Atletico - Real Saragossa 1
5. Hannover - Wolfsburg 2
6. Karlsruher SC - Arminia 2
7. Atalanta - Torino 2
8. Livorno - Lazio 2
9. Sampdoria - Parma 1
10. Udinese - Palermo x
leć wysoko, myśl szeroko....
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 1
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 2
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart 2
11. Leverkusen - Borussia Dortmund 2
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1
14. Polonia Bytom - Widzew 1
15. Glasgow Rangers - Celtic x
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux x
2. Olympique Marsylia - Lens 1
3. Betis - Racing Santander 1
4. Atletico - Real Saragossa 2
5. Hannover - Wolfsburg 1
6. Karlsruher SC - Arminia 1
7. Atalanta - Torino 2
8. Livorno - Lazio 2
9. Sampdoria - Parma 2
10. Udinese - Palermo 1
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
8
Napisanych postów
474
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3170
Piątek 19.10.2007
1. Energie Cottbus - MSV Duisburg 1
2. Jagiellonia - Zagłębie Lubin 2
3. Ruch - GKS Bełchatów 2
4. Zagłębie Sosnowiec - Korona 2
5. Groclin - Lech 2
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 2
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 2
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart 1
11. Leverkusen - Borussia Dortmund X
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 2
14. Polonia Bytom - Widzew 2
15. Glasgow Rangers - Celtic 2
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux 1
2. Olympique Marsylia - Lens 1
3. Betis - Racing Santander X
4. Atletico - Real Saragossa 1
5. Hannover - Wolfsburg 2
6. Karlsruher SC - Arminia 1
7. Atalanta - Torino X
8. Livorno - Lazio 2
9. Sampdoria - Parma 1
10. Udinese - Palermo X
"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool X
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 1
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 2
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 1
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart 2
11. Leverkusen - Borussia Dortmund 1
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1
14. Polonia Bytom - Widzew 1
15. Glasgow Rangers - Celtic 1
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux 1
2. Olympique Marsylia - Lens 1
3. Betis - Racing Santander 1
4. Atletico - Real Saragossa 1
5. Hannover - Wolfsburg 1
6. Karlsruher SC - Arminia 1
7. Atalanta - Torino 1
8. Livorno - Lazio 2
9. Sampdoria - Parma 1
10. Udinese - Palermo 1
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Chelsea 1
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 2
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 1
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart x
11. Leverkusen - Borussia Dortmund x
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 2
14. Polonia Bytom - Widzew 2
15. Glasgow Rangers - Celtic 1
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux 1
2. Olympique Marsylia - Lens 1
3. Betis - Racing Santander x
4. Atletico - Real Saragossa 1
5. Hannover - Wolfsburg 1
6. Karlsruher SC - Arminia 1
7. Atalanta - Torino 1
8. Livorno - Lazio 2
9. Sampdoria - Parma x
10. Udinese - Palermo 1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool X
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux X
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 2
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart 1
11. Leverkusen - Borussia Dortmund 1
12. Cracovia - Wisła Kraków 2
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze X
14. Polonia Bytom - Widzew 1
15. Glasgow Rangers - Celtic X
Niedziela 21.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Nancy - Sochaux 1
2. Olympique Marsylia - Lens 1
3. Betis - Racing Santander 1
4. Atletico - Real Saragossa X
5. Hannover - Wolfsburg 1
6. Karlsruher SC - Arminia 1
7. Atalanta - Torino 1
8. Livorno - Lazio 2
9. Sampdoria - Parma X
10. Udinese - Palermo 1
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 9
Sobota 20.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.30)
1. Everton - Liverpool 1
2. Middlesbrough - Chelsea 2
3. Aston Villa - Manchester United 2
4. Olympique Lyon - Monaco 1
5. Strasbourg - Bordeaux 2
6. Deportivo La Coruna - Valencia 2
7. Villareal - Barcelona 2
8. Espanyol - Real Madryt 2
9. Werder Brema - Hertha Berlin 1
10. Hamburger SV - VfB Stuttgart 1
11. Leverkusen - Borussia Dortmund 1
12. Cracovia - Wisła Kraków X
13. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 2
14. Polonia Bytom - Widzew X
15. Glasgow Rangers - Celtic 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w piątek:
1. BeeV_________3
.. domer________3
.. Vieira_______3
Rozstrzygnięcia:
1. Energie Cottbus - MSV Duisburg 2
2. Jagiellonia - Zagłębie Lubin X
3. Ruch - GKS Bełchatów X
4. Zagłębie Sosnowiec - Korona 2
5. Groclin - Lech 1