Żeby uniknąć troche pytań, skąd przybywam itp. to coś o sobie napisze.
Zacząłem ćwiczyć w piwnicy ,w której nadal ćwiczę mniej więcej w marcu 2005, od tego czasu nie miałem żadnych przerw. Zaczynałem od kilku sztang z betonu, robiłem wszystkie partie codziennie 7dni w tygodniu, później latem 2005 zacząłem kupować sprzęt (wolne ciężary, nie mam żadnych maszyn)
ćwiczyłem każdą partie 2 razy w tygodniu przez jakiś czas, z ogromną liczbą serii i ćwiczeń. Później nie pamiętam już po jakim czasie to się stało ułożyłem plan 5dniowy, każda partia raz w tygodniu i jeżdże na tym do dziś z małymi zmianami, nie od razu zmniejszyłem liczbę serii średnio robiłem po 7 serii każdego ćwiczenia. Przerzuciłem się na mniejszą liczbę ćwiczeń i zmieniłem liczbę powtórzeń do 7, w większości podstawowych ćwiczeń wykonuje teraz 7 powtórzeń w każdej serii, staram się wykonywać wszystko bardzo dokładnie i z dużymi ciężarami. Nie mam diety,brzuch ćwiczę sporadycznie, jakiś czas robiłem regularnie brzuszki, obecnie 1 seria a6w po 6 powt po każdym treningu na siłce lub robie 100 podciągnięć na specjalnym kółku do ćwiczeń grzbietu i brzucha. Nie mam diety, jem różnie zależy jaką wage chce trzymać.
obecna waga: 89kg
obwód ramienia:42cm
reszty nie znam
i wzrost: chyba 184cm
odżywki to kretka pare razy, ostatnio cp, raz hmb, ZMA aptekowe (filb6,asp,zin.forte)
Nie pisać mi zanim nie skończe wklejać!!!!
Zmieniony przez - Qpczas w dniu 2007-10-16 21:42:04
Insta: mkupczyk90
Krzysztof Piekarz



