Szacuny
26
Napisanych postów
1639
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
12110
Bardzo mi sie nie podoba ,jestes zalany fatem na potege.Jakby ten fat zrzucic to zostalaby z Ciebie polowa niestety.To zadna sztuka robic obwody przy takim zatluszczeniu duzym.