Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811

Bede niestety w domu

juve!!!

...
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
lech jest coraz mocnijesz lecz wedlug mnie w tym sezonie jescze nie zdobedzie mistrza
...
a ja powtórzę to co kiedyś redaktor Zarzeczny powiedział w Canal+, że Lech będzie pierwszą Polską drużyną, która awansuje w końcu do fazy grupowej Ligi Mistrzów
na rzie mamy początek sezonu, jest dobrze, a będzie lepiej
...
Zmieniony przez - Sir Lee w dniu 2007-08-19 17:41:07
...
ja na Zarzecznego mam uczulenie ... ta jego liga na + i liga na -

Lech Poznań w takim składzie osobowym ma nikłe szanse na pierwsza trójkę.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-08-19 17:46:43

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dobrze powiedziane Sir Lee.

EDIT: Body, Zarzeczny zwykle gada głupoty, ale ten jeden raz się nie pomylił.

---------

Spotkanie z Zagłębiem rozpoczęło się dla Kolejorza fatalnie. Już po czterech minutach podopieczni Franciszka Smudy przegrywali 0:1. Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Maciej Iwański, na przedpolu piłki nie sięgnął Emilian Dolha, a ta spadła wprost na głowę Manuela Arboledy. Lechitom gra ewidentnie w początkowej fazie meczu się nie układała. Poznaniacy nie bardzo potrafili znaleźć sposób na przedostanie się z piłką pod pole karne. Wreszcie w 20 minucie Marcin Zając, Maciej Scherfchen oraz Marcin Kikut poklepali piłkę na prawej stronie boiska, ten ostatni dośrodkował w pole karne, gdzie w pełnym biegu głową uderzył Jakub Wilk i doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą ponownie przycisnęli gospodarze. W 38 minucie spotkania piłkę z linii bramkowej w ostatniej chwili wybił Wilk. Swoją okazję mieli też lechici, gdy w 44 minucie głową w polu karnym strzelał Rengifo.

Po zmianie stron nieco groźniej atakowało Zagłębie, ale to lechici byli bliżsi zdobycia zwycięskiej bramki. W 79 minucie z lewej strony boiska dośrodkował Jakub Wilk, a piłka po strzale Henry Quinterosa trafiła w poprzeczkę.

Całe spotkanie kondycyjnie wytrzymał Hernan Rengifo, który pod nieobecność Piotra Reissa znalazł się w podstawowym składzie Kolejorza. Peruwiańczyk dobrze spisywał się w walce powietrznej przy długich wybiciach Emiliana Dolhy, choć często był zbyt oddalony od pomocników i piłkę ostatecznie przejmowali rywale. Pozytywnie należy również ocenić występ nowego obrońcy Kolejorza, Ivana Djurdjevića.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1

Bramki: 4.Arboleda (Zagłębie) - 20.Wilk (Lech)

Sędziował: Zdzisław Bakaluk

Widzów: 11.000 (około 4.000 z Wielkopolski)

Zagłębie: Vaclavik - G. Bartczak, Arboleda, Stasiak, Gomes - Łobodziński, M. Bartczak, Iwański, Goliński (85. Pawłowski), Kolendowicz (60. Pietroń) - Chałbiński (76. Nunes).

Lech: Dolha - Kikut, Dymkowski, Tanevski, Djurdjević (86. Pitry) - Zając (90.Florian), Scherfchen, Murawski, Quinteros (80.Injać), Wilk - Rengifo

Źródło: lechpoznan.pl

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2007-08-19 17:51:21

...

Przemysław Łapiński, syn doskonale znanego polskiego obrońcy Tomasza Łapińskiego do czwartku przebywał będzie na testach w Lechu.
Łapiński ma 21 lat, występuje na pozycji środkowego obrońcy i ostatnio występował w CKS Zdrój Ciechocinek.

Smuda jest niemożliwy z tymi Łapińskimi.