SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wymienie sprzęt na telefon

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3916












tak jak w temacie najlepiej na n70 lub inny z symbianem .W sklad mojego zestawu wchodzi ławeczka(zdjęcie)stojaki(zdjecie)gryf 180cm 2 hantelki(5kg,4kg),3 krotkie gryfy 38cm,3 pary zaciskow.Obciążenia:6x5kg,2x2,5kg 6x1,25kg 4x0,5kg.oferty tylko z Warszawy(jestem z okolic Bemowa).Zdjęcia obciążeń moge przeslac na email.gg-8738326

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-11 22:35:07

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-11 22:36:18

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-11 22:37:42

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-11 23:09:02

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-11 23:09:41

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-11 23:10:26

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-11 23:11:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5460
mam siemensa sx1 maclaren, z symbianem. nad ceną sie nie zastanawiałem jesli jestes zainteresowany kupnem napisz swoja propozycje cenową. nie jestem z warszawy, bo chętnie bym sie wymienił za niektóre elementy z twojego sprzętu. odp pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3916
Nadal aktualne możliwa szprzedaż

Zmieniony przez - toporek89 w dniu 2007-07-17 01:15:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3916
do zestawu doszło 2x10kg za całość chce 400zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17730
Interesuje mnie 4x5kg i stojak . Ile za to cenisz :>?

Zmieniony przez - BBoyK0x w dniu 2008-06-06 21:19:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3916
sprzedaje tylko calosc..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
jakbys sie rozmyslil to ja przyjechalbym po te stojaki osobiscie

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3916
odświeżam..nadal aktualne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
mam n70 do sprzedania, chcesz?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3916
nie n70 już nie wchodzi w gre
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
a szkoda bo jestem z Jelonek

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIĘ GRYFY DO HANTLI

Następny temat

Zestaw rogi

electro
Polecane artykuły