Witam ! Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrej rozpiski treningowej.Natknąłem się na link ze stroną,z której spisałem sobie trening,ale nie do końca jestem pewien,czy jest on dobry.Proszę o ocenę.Link do strony z treningiem http://www.apz.pl/poradnia.php?p=tren&q=tresilmez&tr=3.Liczę na fachową ocenę za co z góry serdecznie dziękuję.
Chciałbym dodać,że przede wszystkim stawiam na redukcję i ogólna poprawę sylwetki.Pozdrawiam.
Chciałbym dodać,że przede wszystkim stawiam na redukcję i ogólna poprawę sylwetki.Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
