Nowy temat Temat Zamknięty
...
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jak ktos nie ogladał http://www.youtube.com/watch?v=DseUBb9t_1o same bramki e.com/embed/DseUBb9t_1o' frameborder='0' allowfullscreen='1'>
same bramki

lepsy filmik razem z pechowymi strzlaami beckhama <m.in. w spojenie>i kontuzja ruuda
...
f***master podesłałem Ci na maila
dobre forum bukmacherskie, bo nie wiem czy tu można dawać linki

ja z tego forum nieraz biorę typy np.tenisa,koszykówki czy lig skandywnawskich bo się nie interesuję tym akurat

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
BPL-G Fizjoterapeuta
Barcelona przegrala mistrzostwo a nie Real wygral

fajnie ze na zakonczenie kariery w Realu Carlos i Beckham wywalczyli jakies trofeum
...
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
raczej to juz nie zmienia nic bo i tak real mistrzem a jesli barcelona przegrala to ma nauczke :D
...
barca przegrala juz tydzien temu oszukując jak marne psy nie przyznajac sie do tego - stacili jednego fana przynjamniej - mnie ;p
...
>>><<<

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
BPL-G - mimo wszystko myślę, że jednak bardziej Real wygrał niż Barcelona przegrała, skłania mnie do tego przebieg bezpośrednich meczów między tymi zespołami.

...
a mi na taka opinie szczecie Realu w ostatnich minutach i pech Barcelony w jakis kilku ostatnich kolejkach , a wystarczylo zeby tylko Barcelona raz uniknela pecha albo Real raz mial mniej szczescia
...
a jakby Messiemu nie uznali tej bramki z ręki i nie strzeliłby w ostatniej minucie bramki na 2:2 Realowi ... można tak gdybać, poziom szczęścia jest przeważnie na poziomie pecha.