SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wypukłość na nadgarstku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mariusz_1979 z działu Trening.
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
witam! mam taki o to problem.. obok dloni na nadgarstku zrobila mi sie taka "bania" nie wiem czy to pekla jakas torebka sciegnowa.. nie zman sie na tym ale nie boli to w ogole.. mial ktos podobnie! nie wiedzialem gdzie to wkleic wiec wrzucilem to tutaj..

kulturystyka - moje życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Niech ktos to przeniesie do zdrowia. A z tym to do lekarza sie najlepiej udaj!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
W jakich okolicznościach się pojawiło?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
daj zdjęcie jeszcze najlepiej

a możliwe też że to ganglion.. mój wprawdzie boli ale są też takie które ponoć nie bolą

ale gdybać to sobie mozna

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-06-13 14:35:26

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
wlasnie nie wiem w jakich.. ale juz to mam dosyc dluuugo..to jest akurat w miejscu gdzie jak sie trzyma myszke od kompa to ta kosc z prawej strony pod dlonia.. zrobila sie tam taka gruba skora.. nie wiem czy to od opierania w tym miejscu czy cos mi sie naderwalo..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Co by to nie było, i tak najlepiej udać się do lekarza niech to obejrzy. Chyba że dasz foto dobrej jakości z kilku ujęć, i może ktoś trafi co to jest.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2312
to moze byc wynik opierania dloni przy pracy z komputerem. ile godzin dziennie klikasz myszka?:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
no kilka godzinek siedze ;) a co znasz kogos kto ma podobnie? bo mi to wlasnie na to wyglada ze jest to akurat w miejscu gdzie sie opiera ta kosc o biurko obok myszki..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26217
heh tez to zauwazyłem :) i mam to w dokładnie tym samym miejscu co Ty .. wiec wydaje mis ie ze to od myszki... chociaz pewny byc nie mozesz ... odstaw myszke na jakis czas i zobacz czy Ci znika czy nie .. pzdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
oska5 dzieki za przeniesnie mojego pytanka w odpowiendie miejsce :] moge podziekowac osobiscie jak chcesz ;) p.s. niezle cialko..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
znaczy za zmiane tematu hehe!! pzdr

kulturystyka - moje życie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja stawu skokowego - pytanie

Następny temat

brak siły do ćwiczeń

electro
Polecane artykuły