...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w środę:
1. bodymaker_____17
.. KafarXXL______17
.. slawle________17
4. ArTUr_1988____16
.. gerrard8______16
.. susik_89______16
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
1. Groclin - Górnik Łęczna 1
2. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1
3. Trynidad i Tobago - Salwador (neutr.) 1
4. Honduras - Panama (neutr.) 1
5. Meksyk - Kuba (neutr.) 1
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 14
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo
2. Barcelona - Espanyol
3. Betis - Osasuna
4. Levante - Valencia
5. Mallorca - Sevilla
6. Saragossa - Real Madryt
7. Villareal - Athletic Bilbao
8. Jagiellonia - Unia Janikowo
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
12. Stal Stalowa Wola - Lechia
13. Gwatemala - Salwador (neutr.)
14. USA - Trynidad i Tobago
15. Francja U20 - Chiny U20
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva
2. GKS Bełchatów - Groclin
3. Czernomorec - Szachtar Donieck
4. Genoa - Napoli
5. Rimini - Mantova
s1-7., n1. Hiszpania - 1 liga
s8-12. Polska - 2 liga
s13-14. Gold Cup
s15. Turniej drużyn U20 w Tulonie (Finał)
n2. Polska - Puchar Ekstraklasy (Finał)
n3. Ukraina - 1 liga
n4-5. Włochy - 2 liga
INFO: Wyniki 14 Tygodnia podam w niedzielę około godz. 21.00. Być może już wtedy poznamy Zwycięzcę Ligi Typerów.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
1369
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
18766
Tydzień 14
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
2. Barcelona - Espanyol 1
3. Betis - Osasuna X
4. Levante - Valencia 2
5. Mallorca - Sevilla 2
6. Saragossa - Real Madryt 2
7. Villareal - Athletic Bilbao 1
8. Jagiellonia - Unia Janikowo 1
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec X
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom 2
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
12. Stal Stalowa Wola - Lechia 2
13. Gwatemala - Salwador (neutr.) 2
14. USA - Trynidad i Tobago 1
15. Francja U20 - Chiny U20 1
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva X
2. GKS Bełchatów - Groclin 1
3. Czernomorec - Szachtar Donieck 2
4. Genoa - Napoli 1
5. Rimini - Mantova 1
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
224
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1332
Tydzień 14
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
2. Barcelona - Espanyol 1
3. Betis - Osasuna x
4. Levante - Valencia 2
5. Mallorca - Sevilla 2
6. Saragossa - Real Madryt 2
7. Villareal - Athletic Bilbao 1
8. Jagiellonia - Unia Janikowo 1
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec 2
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom 2
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
12. Stal Stalowa Wola - Lechia 2
13. Gwatemala - Salwador (neutr.) 2
14. USA - Trynidad i Tobago 1
15. Francja U20 - Chiny U20 1
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva 1
2. GKS Bełchatów - Groclin 1
3. Czernomorec - Szachtar Donieck 2
4. Genoa - Napoli 1
5. Rimini - Mantova 1
...
Znawca
Szacuny
34
Napisanych postów
14568
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53165
Tydzień 14
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
2. Barcelona - Espanyol 1
3. Betis - Osasuna x
4. Levante - Valencia 2
5. Mallorca - Sevilla 2
6. Saragossa - Real Madryt 2
7. Villareal - Athletic Bilbao 1
8. Jagiellonia - Unia Janikowo 1
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec 2
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom 2
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
12. Stal Stalowa Wola - Lechia 2
13. Gwatemala - Salwador (neutr.) 2
14. USA - Trynidad i Tobago 1
15. Francja U20 - Chiny U20 1
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva 1
2. GKS Bełchatów - Groclin 2
3. Czernomorec - Szachtar Donieck 2
4. Genoa - Napoli 1
5. Rimini - Mantova 1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 14
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
2. Barcelona - Espanyol 1
3. Betis - Osasuna x
4. Levante - Valencia 2
5. Mallorca - Sevilla 2
6. Saragossa - Real Madryt X
7. Villareal - Athletic Bilbao 1
8. Jagiellonia - Unia Janikowo 1
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec 2
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom 2
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
12. Stal Stalowa Wola - Lechia 2
13. Gwatemala - Salwador (neutr.) 2
14. USA - Trynidad i Tobago 1
15. Francja U20 - Chiny U20 1
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva 1
2. GKS Bełchatów - Groclin 2
3. Czernomorec - Szachtar Donieck 2
4. Genoa - Napoli X
5. Rimini - Mantova 1
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
2. Barcelona - Espanyol X
3. Betis - Osasuna 1
4. Levante - Valencia 2
5. Mallorca - Sevilla 2
6. Saragossa - Real Madryt 2
7. Villareal - Athletic Bilbao 1
8. Jagiellonia - Unia Janikowo 1
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec X
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom 1
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
12. Stal Stalowa Wola - Lechia X
13. Gwatemala - Salwador (neutr.) 2
14. USA - Trynidad i Tobago 1
15. Francja U20 - Chiny U20 1
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva 2
2. GKS Bełchatów - Groclin 2
3. Czernomorec - Szachtar Donieck 2
4. Genoa - Napoli 2
5. Rimini - Mantova 2
Pzdr
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
2. Barcelona - Espanyol 1
3. Betis - Osasuna X
4. Levante - Valencia 2
5. Mallorca - Sevilla 2
6. Saragossa - Real Madryt X
7. Villareal - Athletic Bilbao 1
8. Jagiellonia - Unia Janikowo 1
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec X
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom 1
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
12. Stal Stalowa Wola - Lechia X
13. Gwatemala - Salwador (neutr.) 2
14. USA - Trynidad i Tobago 1
15. Francja U20 - Chiny U20 1
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva 1
2. GKS Bełchatów - Groclin 1
3. Czernomorec - Szachtar Donieck 2
4. Genoa - Napoli X
5. Rimini - Mantova 2
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
5851
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
26811
Tydzień 14
Sobota 09.06.2007 (typujemy do soboty do godz. 17.00)
1. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
2. Barcelona - Espanyol 1
3. Betis - Osasuna 1
4. Levante - Valencia 2
5. Mallorca - Sevilla 2
6. Saragossa - Real Madryt 2
7. Villareal - Athletic Bilbao 1
8. Jagiellonia - Unia Janikowo 1
9. KSZO - Zagłębie Sosnowiec 1
10. Miedź Legnica - Polonia Bytom 2
11. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław x
12. Stal Stalowa Wola - Lechia 1
13. Gwatemala - Salwador (neutr.) x
14. USA - Trynidad i Tobago 1
15. Francja U20 - Chiny U20 1
Niedziela 10.06.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 13.00)
1. Deportivo La Coruna - Huelva 1
2. GKS Bełchatów - Groclin 1
3. Czernomorec - Szachtar Donieck 2
4. Genoa - Napoli 2
5. Rimini - Mantovax
SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH