Witam. Wiem pytanie bedzie dość głupie ale co tam :).
Ostatnio kupiłem twaróg ( jakiś taki za mniej niż 2 zł ) i przez przypadek zapomniałem o nim. Data ważności jest do 5. maja, a leży on już w temperaturze pokojowej 6 dzień, czy mogło się coś stać? Pytam bo jem go pierwszy raz, a ma dziwnie kwaskowy smak.
Z góry dzięki :D
Ostatnio kupiłem twaróg ( jakiś taki za mniej niż 2 zł ) i przez przypadek zapomniałem o nim. Data ważności jest do 5. maja, a leży on już w temperaturze pokojowej 6 dzień, czy mogło się coś stać? Pytam bo jem go pierwszy raz, a ma dziwnie kwaskowy smak.
Z góry dzięki :D
Krzysztof Piekarz
). No ale 6 dni to u mnie w lodowce nie lezy
. Ja bym nie ryzykowal