SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy to poczatki zylakow ? Foto

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 317
Witam. Chcialem sie upewnic czy to nie poczatki zylakow. Na lewej nodze bardziej (fotki) na prawej mniej. Cwicze duzo silowo i na nogi itd (akrobatyka, breakdance, triki). Czy to poczatki jakis zylakow, czy to sa zyly typowo od silowych cwiczen i miesni? Nie widac za wyraznie, ale zaznaczylem. Sa takie lekko wypukle jak napreze noge bardziej. Prosze o rade.





Trening czyni mistrza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31115
moj kolega trenowal koszykowke teraz bawi sie w lekkoatletyke i na lydce ma duze te zyly

na zdjeciu praktycznie nic nie widac ale raczej to nie zylaki

We gonna break

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8219
Na zdjęciach właściwie nic nie wdać. Gdybym nie widziała o co chodzi, bym nie 'dojrzała' tam nic.

Też mam trochę takich jakby pękniętych żyłek. Nie wiem z czego one się biorą. Ale wydaje mi się, że ma na to wpływ intensywność ćwiczeń, no i pewnie jakieś predyspozycje genetyczne (moja mama ma skłonność do pękających naczynek).

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4368
Od kiedy to sie da samemu narysować zylaki w paincie ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10136
Gdyby nie to ze leze to bym spadl z krzesla chyba ;)

Na Twoich nogach nie widac zadnych zyl nie mowiac juz o zylakach.

Chcesz zobaczyc prawdziwe zylki to zerknij na nogi Georga Hincapie.
http://www.cyclingnews.com/photos/2006/tour06/tour061/IMG_0873.jpg 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza

Następny temat

Obita twarz

electro
Polecane artykuły