Witam. Chcialem sie upewnic czy to nie poczatki zylakow. Na lewej nodze bardziej (fotki) na prawej mniej. Cwicze duzo silowo i na nogi itd (akrobatyka, breakdance, triki). Czy to poczatki jakis zylakow, czy to sa zyly typowo od silowych cwiczen i miesni? Nie widac za wyraznie, ale zaznaczylem. Sa takie lekko wypukle jak napreze noge bardziej. Prosze o rade.


Trening czyni mistrza.
Krzysztof Piekarz
