No i wysylam wniosek o bana...
<.......
........
........
.......>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<.......
........
........
.......>
<.......
........
........
.......>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<.......
........
........
.......>-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-