SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ile dla was ten pan ma w lapie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4566


zaraz dodam 2 fotke

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4566


dodam ze ten Pan wazy okolo 90kg wzrost 185

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20509
43,5


Zmieniony przez - Kazziu w dniu 2007-03-25 15:37:04

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
40

co?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4566
pytam sie bo ten pan tweirdz ze ma 36 w lapie w co buchlem smiechem a chce mu troche narobic lipy i siary za te jego klamstwa ;]

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6800
jak na moją miarę w oku to nie ma 40.

Zmieniony przez - leecherrrt w dniu 2007-03-25 15:46:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4566
a jak na moje oko to ma spokojnie 40 obstawiam kolo 41

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4566
napisalem 185

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
UPS nie zauwazyłem moj blad no na 40 to wyglda ale spekulowanie i tak tu nic nie da ale wyglda na zmasowane 40 napewno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4566
spoko :)

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duże dłonie!!!!!!!!!

Następny temat

wysoki ma szanse jakies ?

electro
Polecane artykuły