Tak sobie przeglądałem zdjęcia i natknołem się na post Lalki która niedawno została mamą. Więc pomyślałem że i ja się pochwale. No ale mamą nie zostałem
tylko wójkiem
. Na zdjęciu córka mojego brata Olivia
.
"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
Krzysztof Piekarz


sog dla dziecka nie dla ciebie
"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
sog