SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Karłowatośc - da sie zaradzić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
Witam!
Kieruje do was pytanie, poniewaz nie moge uzyskac jednoznacznej odpowiedzi na forum!
Czy sa jakies tabletki, kuracje, ktore wspomagaja wzrost? Z góry mowie, ze nie jestem malolatem, ktory ma 178 cm i chcialby miec 185cm, tylko mam 19lat i 165cm [;
Wiec zwracam sie do was z zapytaniem, czy mozna jakos temu zaradzic? Wystarczyloby mi 170cm :P
Na forum czytalem o jakims hormonie wzrostu hgh - czy jakos tak, ale uwzględniono go tylko w kwestii rozrostu masy ciała i osiagniec sportowych:)
Jest jakis lekarz do którego można sie zglosic z tym problemem i czy nie jest za pozno na taka kuracje?
Pozdrawiam i z góry dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
przeciez nie jestes karłem....
poznizej 1,5 m wzrostu moglbys tak powiedziec

Ustąp by zwyciężyć

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
nie twierdze, ze jestem karłem, ale to schorzenie tak sie nazywa, karłowatosc, albo niskoroslosc :P bo nie napiszesz mi, ze jak na faceta jestem olbrzymem :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18818
Karłowatośc wykluczamy to się nazywa niskorosłość...mam ten sam problem tyle ze jestem 2 lata młodszy i mam 163. Troche późno się z tym obudziłeś...19 lat to już praktycznie bo wieku dojrzewania...wiec wiele nie zdziałasz...jeżeli masz duzo kasy mozesz sobie pozwolić na roczną kuracje hgh na własny koszt..choć jednak wątpie abys miał jakieś 20000 tys na zbyciu...proponuje udać się do endokrynologa...jedynym tanim i możliwym rozwiazaniem jest potraktowanie Cię testosteronem...musisz koniecznie odwiedzić lekarza jeżeli tak Cię to trapi...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Do lekarza możesz się przejść, choć wątpię abyś otrzymał tam zadowalające Cię informacje!

Odnośnie wymarzonych 170cm - Myślę, że jest to nieosiągalne w tym przypadku!

doping & zdrowie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez koszulki?

Następny temat

cos nie tak z genetyka....

electro
Polecane artykuły