Witam!
Kieruje do was pytanie, poniewaz nie moge uzyskac jednoznacznej odpowiedzi na forum!
Czy sa jakies tabletki, kuracje, ktore wspomagaja wzrost? Z góry mowie, ze nie jestem malolatem, ktory ma 178 cm i chcialby miec 185cm, tylko mam 19lat i 165cm [;
Wiec zwracam sie do was z zapytaniem, czy mozna jakos temu zaradzic? Wystarczyloby mi 170cm :P
Na forum czytalem o jakims hormonie wzrostu hgh - czy jakos tak, ale uwzględniono go tylko w kwestii rozrostu masy ciała i osiagniec sportowych:)
Jest jakis lekarz do którego można sie zglosic z tym problemem i czy nie jest za pozno na taka kuracje?
Pozdrawiam i z góry dzieki :)
Kieruje do was pytanie, poniewaz nie moge uzyskac jednoznacznej odpowiedzi na forum!
Czy sa jakies tabletki, kuracje, ktore wspomagaja wzrost? Z góry mowie, ze nie jestem malolatem, ktory ma 178 cm i chcialby miec 185cm, tylko mam 19lat i 165cm [;
Wiec zwracam sie do was z zapytaniem, czy mozna jakos temu zaradzic? Wystarczyloby mi 170cm :P
Na forum czytalem o jakims hormonie wzrostu hgh - czy jakos tak, ale uwzględniono go tylko w kwestii rozrostu masy ciała i osiagniec sportowych:)
Jest jakis lekarz do którego można sie zglosic z tym problemem i czy nie jest za pozno na taka kuracje?
Pozdrawiam i z góry dzieki :)
Krzysztof Piekarz
