SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 letnie rozstępy.Da się z nimi jeszcze coś zrobić?!ktory gabinet w Wa-wie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 482
Witam.Ze 3 lata temu zaczeły mi się pojawiać na plecach poprzeczne pręgi.teraz to są już spore,liczne blizny-rozstępy. (chyba ze 20 cm w górę i w szerz) .Czytałem trochę o usuwaniu i dowiedziałem się ze najlepiej było się zgłosić jak najszybciej,czyli jakieś 3 lata temu :P .Wiec czy jeszcze da się coś z tym zrobić? a jak tak to jakim sposobem usunąć? linki na temat mile widziane .Jak będę w posiadaniu zdjęcia swoich pleców to wstawie tu(jak będę widział jak) zebyście bliżej poznali mój problem :).I jeszcze dobrze by było jak by ktoś mi polecił klinike co się dobrze znają na tym w Warszawie. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
mozesz je rozjasnic...o tym i o pielegnacji(<- zmneijszaniu ich widocznosci)jest ogrom na forum takze chyba nie czytales zaraz dorzuce linki

https://www.sfd.pl/Rozstępy-przydatne_informacje-t141246.html
tu jest zestaw przydatnych linkow....do tego wyzukiwarka

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2007-02-03 23:49:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
j.w
Rozstępy usuwa się za pomocą lasera w dobrych salonach kosmetycznych.Nie musi to być jakaś klinika.
http://www.bella-derm.pl/ tu jest dość fajnie opisane i pokazane wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 482
one są juz rozjaśnione,ja chcę je usunąć(ile sie da :D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Nie ma możliwości całkowitego usunięcia rozstępów.One zawsze pozostaną.Tak przynajmniej mówiła mi koleżanka kosmetyczka pracująca na laserach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 482
No niestety też to słyszałem, i jestem ciekaw czy warto sporo hajsu na to wydawać jak mają być tylko minimalne efekty..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dyskopatia a koszykowka

Następny temat

CO MYSLICIE O KOSMETYKACH "CLEARASIL FOR MEN" ???

WHEY premium