Hm uz wiem mniej więcej jak teraz to zrobie teraz używałem tak:
Rano:terarysal, davircin żel-plecy,witamina B,Zineryt-buzia
Wieczorem:davercin-plecy,metronidazol Jelfa-buzia,witamina B
No a teraz zrobie tak biorąc pod uwage ze terarysal po przeszlo 2,5 miesiąca nie dał efektu to przestane sie tym truć i zrobie tak:
Rano:
witaminy B,PP,AiE, Zineryt-buzia,davercin-plecy
Wieczorem:witamina B,PP,davercin-plecy, BREVOXYL-buzia
"Świt - Acne Line-tego kremu mam zamiar używać żeby nawilżać tą skóre
AHA i pytanie jak będe zaczynał stosować BREVOXYL to mam zaczynać jakoś testowo że powiedzmy najpierw co drugi dzień przez tydzień i prawdzic czy są komplikacje a potem normalnie dziennie???