SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Agrafka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 441
Witam wszystkich na forum, mam pewien problem. Nie mogę zrobić popularnej agrafki za plecami. Tzn mogę złapać drugą rękę tylko gdy robie to prawa ręką od góry, a lewą od dołu. W wypadku gdy probuję zrobić agrafkę lewą ręką od góry, a prawą od dołu to do uchwytu brakuje mi paru ładnych cm... Nie wiem czym to może być spowodowane. Może to jakieś skrzywienie kręgosłupa? Liczę na jakieś informacje ze strony forumowiczów. Pozdro.

Zmieniony przez - Heric w dniu 2006-12-04 21:03:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
heh to o niczym nie znaczy ;] mozesz miec problem z jakims stawem (np. z barkiem), a rownie dobrze mozesz miec skolioze. musialbys isc do ortopedy jesli chcesz wiedziec w czym tkwi problem. jesli ci to dokucza to radze isc po skierowanie do ortopedy, jak juz wyznacza ci termin za miesiac albo i dwa to w miedzyczasie polecam zrobic prywatnie rtg kregoslupa, bo ortopeda na pierwszej wizycie obejrzy troche twoje plecy, miednice i skieruje na rtg (jesli zauwazy cos niepokojacego) i kaze sie zglosic jak najszybciej, czyli po nastepnych dwoch miesiacach. wiec, zejdzie ci to z 4 miesiace jesli nie zrobisz sam rtg ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
ja też nei mogę ;-p

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21170
Podejrzewam, że masz ciut krótsze mięśnie (?) po jednej ze stron. Sam w sobie nie jest to powód do zmartwienia. Jeśli chcesz robić tę agrafkę po obu stronach to po prostu rozciągaj. Pozycja tak jak do agrafki, pomagasz sobie druga ręką obniżyć tę górną lub podwyższyć dolną. Dobre efekty daje też zastosowanie kantu np ściany do oparcia dolnej dłoni.
Trudno na tej podstawie wnioskować skoliozę. A udawanie się do ortopedy to już przesada. Z tego co mi wiadomo to zrobienie RTG prywatnie bez skierowania jest już na całe szczęście formalnie utrudnione.

Zmieniony przez - kradam w dniu 2006-12-05 10:04:38
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
a szpagat zrobisz , ja kiedyś robiłem - teraz też nei mogę , jakeiś wnioski ---> patrz Kradam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
"Z tego co mi wiadomo to zrobienie RTG prywatnie bez skierowania jest już na całe szczęście formalnie utrudnione"

kradam napisz gdzie tak jest...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21170
Nie mam pojęcia, pisał mi o tym ktoś, może nawet na SFD.
Ja jestem daleki od zlecania sam sobie RTG i wam również odradzam.
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Jasna sprawa!

A z tamtym to prędzej fikcja niż rzeczywistość, lub rzeczywistość na papierze formatu A-4!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 441
Dzięki wszystkim forumowiczom za odpowiedź ciekawie napisał Kradam... możliwe ze to wina mięśni i "wyrobienia" stawów... Jestem prawo ręczny i dużo gram w tenisa stołowego. Może dlatego mam bardziej wyrobione prawe ramie i jego mięśnie a lewe zostało zaniedbane... chociaż ćwiczę pompki tak dla dobrej kondycji. Zresztą nie wiem czy to ma wpływ na staw barkowy(jak już to niekorzystny). Może by warto porozciągać mięśnie ramion...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie chrząstek.

Następny temat

swędzące plamki

electro
Polecane artykuły