Rugby to bardzo fajny sport, szkoda, ze ta dysycyplina jest tak mało znana w Polsce bo napewno miała by w naszym kraju spore wzięcie !

Malo znana?? Z tym to sie nie zgodze.

...
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
E tam, wcale nie jest tak mało znana jest przecież liga są turnieje raczej każdy wię że w Polsce jest rugby, ale Polska to nie wyspy brytyjskie i nie każdy zna zasady

Barcelona forever!!!

...
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
ja gram w lidze siedem..druzyna nazywa sie UKS RUGBY TUR CHOJNICE..mimo mlodego skladu gra u nas tylko 3-4 seniorow a reszta to przedzial wiekowy od 16 do 18 lat zdobylismy 7 miejsce w finale ligi w krakowie a w polsce mamy miejsce 5 co jest naprawde duzym sukcesem..a co do chaosu napewno w mosinie sa jakies informacje dotyczace klubu czy moze nawet na stronie chociaz nie orientuje sie czy taka istnieje..a co do teledysku nie wiem nawet o jaki chodzi..ale z tego co wiem to chaos trenowal chyba na posnani i glownie z tego klubu czerpal jakies pomyslu..tak mi sie przynajmniej wydaje..chaos jako chaos nie mial chyba swojej siedziby..nie wiem..
...
Mecz nie był porywającym widowiskiem /dużo błędów z obu stron/, ale przez to, iż wyrównany - bardzo emocjonujący, aż do doliczonych minut. Nie wiadomo, jakim zakończyłby się wynikiem, gdyby nie "niedyspozycja" kopaczy. W sumie naliczyłem ok. 10 karnych z obu stron, w większości "do kopnięcia" /w I połowie aż 6/. Celny tylko jeden, w 22 min. dla gospodarzy. Czarną robotę w tym czasie wykonują J. Urbanowicz i M. Królikowski, dynamicznymi wejściami w swoim stylu popisuje się R. Sajur, choć mamy mało piłek "do gry", bo nie idzie w autach. Druga odsłona dużo lepsza w naszym wykonaniu, "otwarcie" Hotowskiego i poprawka Banaszka, dają prowadzenie 7:3 /w 44 min/. 10 minut później kontaktowe punkty Chorwatów i 7:6, a nasz trener "uruchamia" rezerwy. Emocje sięgają zenitu, a od 70 min gramy w osłabieniu /P. Nowak/. W doliczonym czasie akcja Banaszka /oszukuje centrów i przechodzi linię obrony/, rozegranie do Hotowskiego i obejmujemy prowadzenie 12:6, z tym że, na... kilkadziesiąt sekund. Po wznowieniu gry, nie chwytamy piłki z powietrza, a desperacki atak gospodarzy kończy się przyłożeniem w narożniku pola punktowego! 12:11, trybuny zamierają, niecelna poprawka, gwizdek sędziego z Belgii i szalony taniec radości naszego zespołu! Nie przestając się cieszyć przez dobre 10 minut, wspaniale dziękują brawami makarskiej kilkusetosobowej publiczności.
Wielka to sztuka, grając "nie do końca" wedle założeń trenera, wygrać z takim, zawsze groźym i nie przywykłym do porażek u siebie rywalem /2 zawodników z ligi hiszpańskiej, jeden z angielskiej/. Zmiany: 31' Bartoszewicz za Urbanowicza, 52' Nowak za Jamroza, 54' Wojaczek za Bobryka, 55' Grodecki za Miśkiewicza, 65' Pabjańczyk za Komisarczuka, 73' Odoliński za Królikowskiego, 79' Nowosz za Pałyskę.