SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Maltodekstryna z kukurydzy czy ziemniaka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19119
Z ziemniaka, i nie wierz ze smierdzi albo ze ma zly smak bo to bzdura ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
czytalem ze to wlasnie z kukurydzy uzywa sie do produkcji gainerow, blad?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19119
Nie widzialem aby w opisie skladu jakiegos gainera pisali jakie malto uzywaja do produkcji, zreszta to nie ma znaczenia. Wazniejsze jest czy jest to malto nisko/srednio czy wysokoscukrzone ;) Kupuj niskoscukrzone ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33915
Z ziemniaka rozpuszczało się raczej dobrze, choć zawsze, choćbym nie wiadomo jak trzepał szejkerem, rozstawało kilka mniejszych lub większych grudek, z kukurydzy rozpuszczało się wręcz wzorowo Ale to jedyna zauważalna różnica
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2662
Z ziemniaka! Ciągle jem i naprawde warto kupić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
ilosc cukry (np sredniocukrzone) odpowiada za ilosc glukozy w malto?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 386
pośrednio, nisko to długie łańcuchy energia uwalnia się stopniowo, po wypiciu nawet duzych ilosci cie nie mdli, wysoka to krótkie łańcuchy,
szybko sie uwalnia dostajesz od razu kopa ale tez szybko ci mija
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
o kurna
co za temat

powazny problem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
osobiści euważam ze lepsza z kukurydzy. Sam taką sprzedaję i zawsze pytają mnie czy mam z kukurydzy bo taką wolą. Jak coś to zapraszam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2662
A ja jadłem maltodekstryne przez ponad rok i zapewniam ze nie ma żadnej róznicy pomiedzy ta z ziemniaka a z kukurydzy. Kupujcie tę którą łatwiej wam dostać lub jest tańsza bo efekt jest taki sam poza tym to nie targowisko!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Objawy ?? po Kre-alklynie

Następny temat

CZy to sciema?

electro
Polecane artykuły