Elo. Do sprzedania mam Nowy dzis kupiony longsleeve firmy MC sprzedaje bo dzis mi mama kupila i jest za duzy. Jest naprawde dobrej firmy jednej z najlepszych polskich firm sk8shopowych :P
Oto link do Aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124423239
Pozdrawiam i Zachecam do kupna.
Oto link do Aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124423239
Pozdrawiam i Zachecam do kupna.
Krzysztof Piekarz