SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mój 1 cykl, co sądzicie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem duzo o tej kreatynie i prawie same pozytywne opinie, no i chyba lepiej kupic Vitalmax Creatin Monohydrate niz Creatine Monohydrate Classic?? No i co z tym dawkowaniem skoro 10g dziennie to zaduzo??
Moze lepiej kupic 300g i prawie bedzie na 6 tyg??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19119
Lepiej vitalmax ;)
Przy Twojej wadze wystarczy jak bedziesz bral dziennie ok 7g kreatyny podzielonej na dwie porcje(wiem, ze to nie takie latwe, ale po co marnowac 10g dziennie jak i tak tego nie wykorzystasz w pelni ;) )
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7560
Dark - krete mono - kup co tańsze
(tylko żeby jakiejś znanej firmy)
bierz po 10 g - 2x 5 dzień jak Ci apo napisał - odmierzaj - łyżeczka do herbaty z lekkim czubciem to ok 5g )

no chyba że masz wagę aptekarską (nie przesadzajmy z tymi 3,5g .. bez jaj to nie uran)

Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2006-05-18 09:05:17

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19119
Jezeli ktos ma mozliwosc dokladnego "wazenia" kreatyny to moze na tym sporo oszczedzic ;) A np. przy kreatynie w kapsach jest to dosyc latwe ;)
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7560
mikeusz "sporo" ? tzn ile ? 2zł na cylk ? hmmm...
pamietaj też że nie jesteś robocikiem i nie znaczy że jeśli weżmiesz 5 g to przyswoisz zawsze 3,5 .. bo rególy brak

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzien treningowy
5g kreatyny rano po przebudzeniu
5g kreatyny po treningu
Dzień beztreningowy 5g zaraz po przebudzeniu
Zostany chyba przy tym dawkowaniu bo 7g na pol trudno bedzie zmierzyc.
Teraz nieweim co bedzie lepsze do mono vitalmaxa:
-http://allegro.pl/item104065771_vitalmax_monohydrate_creatin_500g_dextroza_630g.html dextroza
-carbo
-białko
-gainer

-czy moze sama tauryna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSE a SCORCH ?? Stosunek jakości do ceny...

Następny temat

L - GLUTAMINA Vitalmaxa jak brać???

electro
Polecane artykuły