Czytałem duzo o tej kreatynie i prawie same pozytywne opinie, no i chyba lepiej kupic Vitalmax Creatin Monohydrate niz Creatine Monohydrate Classic?? No i co z tym dawkowaniem skoro 10g dziennie to zaduzo??
Moze lepiej kupic 300g i prawie bedzie na 6 tyg??
Moze lepiej kupic 300g i prawie bedzie na 6 tyg??
)