SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szkoła podoficerska WL

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3227
witam. Mam pytanko. Czy żeby iść do spwl trzeba umieć pływać? I jak będę chciał iść tylko do grupy ogólnowojskowej (desantowo-szturmowej) to mam jakieś szanse. Bo z tego co wiem to jest bardzo ograniczona ilość miejsc(tam to pewno trzeba umieć już pływać).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4934
wejdz sobie na jakies forum wojskowe...ale tam tez trzeba umiec plywac..ale niewiem na 100%
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wejdź sobie na forum.sztab.org i tam powinno być wszystko! pozdro
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
www.nfow.pl
A później dział Dyskusja -> Szkolnictwo wojskowe -> Skoły Podoficerskie

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3227
ok. dzięki. pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3227
właśnie przeczytałem na jednym forum ,że we Wrocławiu nie przesiduje się w tym roku szkolenia grupy desntowo-szturmowej. To co ja będe przez ten rok robił!?
No bo przecież niebędę siedział 10 miesięcy w koszarach i żeby nawet sobie nie poskakać, czy jakiś bardziej urozmaiconych zajęc niemieć.

A chooj tam pierdyle wojsko!!! (chyba)


pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME 2006 Zapasy

Następny temat

Sekcja w combat56 w Londynie

electro
Polecane artykuły