SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rekord w wyciskaniu filmik

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1056
Oto rekord w wycisku 116 kg
http://rapidshare.de/files/13017579/P2090122.MOV.html 
r a p i d s h a r e . d e w gwiatki film idzie oglądać w Programie Quick time

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34028
ile wazysz?????????????
kurde tak bez asekuracji????
ale i tak SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
zajrzalem do profilu to przy tej wadze ladny wynik jedynie co mnie zdziwilo ze pol roku mlodszy jestes a w zainteresowania jest doping
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8441 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59133
Gratuluje rekordu

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1056
waże 74 kg kojot nie brałem koksu ale troche sie tym interesuje i planuje za 2-3 lata coś przyjąć

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
a jaki masz starz??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1056
Zaczełem ćwiczyć w Czerwcu 2004

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1056
dodam jeszcze że filik idze oglądać w programiku CrystalFree

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8441 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59133
i nie tylko

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
no chyba ze tak ale za 2-3lata to tez jeszcze za wczesnie staz masz prawie identyczny jak ja to ja zaczelem w wrzesniu 2004roku
...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
Michalsaa skad wzials ten avatar?


Pozdr.

:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Stack oparty na Kre Alkalyn!!

Następny temat

Zmiana moderatorow.

electro
Polecane artykuły